Football Stats
Herb Ararat
AraratŚr. pkt/mecz 0.70
Armenia / Premier League21 sierpnia 2026 17:00
Herb Pyunik Yerevan
Pyunik YerevanŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Ararat

1W — Ararat1D8W — Pyunik Yerevan

Streaki - Ararat

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ararat — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Ararat — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ararat — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Ararat — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ararat — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)

Streaki - Pyunik Yerevan

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Pyunik Yerevan — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Pyunik Yerevan — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Pyunik Yerevan — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Pyunik Yerevan — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Pyunik Yerevan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Pyunik Yerevan — powyżej 29.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Pyunik Yerevan — poniżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Pyunik Yerevan — powyżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Pyunik Yerevan — powyżej 7.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Pyunik Yerevan — powyżej 2.5 kartek (2/2, 100%)
  • Pyunik Yerevan — poniżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
  • Pyunik Yerevan — powyżej 2.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Pyunik Yerevan — poniżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Pyunik Yerevan — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)

Serie - Ararat

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ararat — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ararat — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ararat — nie wygrywa 1. połowę w 25 meczach z rzędu
  • 🔥 Ararat — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu

Serie - Pyunik Yerevan

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Pyunik Yerevan — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pyunik Yerevan — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.08Herb AraratArarat02Herb Pyunik YerevanPyunik Yerevan
18.04Herb AraratArarat10Herb Pyunik YerevanPyunik Yerevan
30.11Herb Pyunik YerevanPyunik Yerevan20Herb AraratArarat
22.08Herb AraratArarat02Herb Pyunik YerevanPyunik Yerevan
17.05Herb Pyunik YerevanPyunik Yerevan52Herb AraratArarat
02.11Herb AraratArarat02Herb Pyunik YerevanPyunik Yerevan
28.09Herb Pyunik YerevanPyunik Yerevan30Herb AraratArarat
17.04Herb AraratArarat01Herb Pyunik YerevanPyunik Yerevan
11.12Herb Pyunik YerevanPyunik Yerevan22Herb AraratArarat
04.10Herb AraratArarat05Herb Pyunik YerevanPyunik Yerevan

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Pyunik Yerevan jest o 175% lepsza niż Ararat pod względem odsetku wygranych meczów.

AraratDomWyjazdOgółem
Win %
10%
30%
20%
Śr. goli/mecz
2.10
3.70
2.90
Strzelone
0.70
1.00
0.85
Stracone
1.40
2.70
2.05
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
40%
50%
45%
Pyunik YerevanDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
1.80
1.60
1.70
Strzelone
1.40
1.00
1.20
Stracone
0.40
0.60
0.50
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
70%
50%
60%
Nie strzelił %
30%
40%
35%

Ostatnie 10 meczów

Pyunik Yerevan jest o +43% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.70 gola/mecz
Ararat u siebie
1.00 gola/mecz
Pyunik Yerevan na wyjeździe

Progi bramkowe

AraratPyunik Yerevan
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 2.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 3.5
10% (1/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemAraratPyunik Yerevan
Match Corners AVG
12.50 (2/40)
12.50 (2/20)
Over 6.5 Corners
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 7.5 Corners
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 8.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 9.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 10.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 11.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 12.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 13.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 14.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAraratPyunik Yerevan
Corners Earned Match
5.50
5.50
More Corners Than Opponent
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 2.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 3.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 4.5 Corners Earned
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 5.5 Corners Earned
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 6.5 Corners Earned
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Corners Earned
11
11

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAraratPyunik Yerevan
Match Cards AVG
3.50 (2/2)
3.50 (2/2)
Over 0.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 1.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 2.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 3.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 4.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 5.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 6.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 7.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Total Cards
7
7
Highest in a Match
4
4
Lowest in a Match
3
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAraratPyunik Yerevan
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
35% (14/40)
20% (4/20)
50% (10/20)
Under 2.5
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Under 3.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Under 4.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Noah5500153.00
2Alashkert5311102.00
3Sardarapat4310102.50
4Pyunik Yerevan4310102.50
5Ararat-Armenia5311102.00
6FC Urartu522181.60
7Shirak521271.40
8BKMA511340.80
9Gandzasar510430.60
10Ararat510430.60
11Syunik501410.20
12Van501410.20