Football Stats
Herb FC Urartu
FC UrartuŚr. pkt/mecz 1.65
Armenia / Premier League11 września 2026 17:00
Herb FC Noah
FC NoahŚr. pkt/mecz 2.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy FC Urartu

2W — FC Urartu4D4W — FC Noah

Streaki - FC Urartu

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Urartu — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • FC Urartu — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC Urartu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC Urartu — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Urartu — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • FC Urartu — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - FC Noah

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Noah — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Noah — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Noah — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Noah — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Noah — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Noah — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Noah — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Noah — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Noah — powyżej 29.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • FC Noah — powyżej 1.5 spalonych (2/2, 100%)
  • FC Noah — poniżej 3.5 spalonych (2/2, 100%)
  • FC Noah — poniżej 11.5 rożnych (2/2, 100%)
  • FC Noah — poniżej 3.5 kartek (2/2, 100%)
  • FC Noah — powyżej 2.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • FC Noah — poniżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • FC Noah — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
  • FC Noah — wygrywa (14/20, 70%)

Serie - FC Urartu

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Urartu — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Urartu — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Urartu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - FC Noah

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Noah — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Noah — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Noah — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Noah — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Noah — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Noah — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Noah — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.05Herb FC UrartuFC Urartu05Herb FC NoahFC Noah
18.10Herb FC NoahFC Noah00Herb FC UrartuFC Urartu
05.10Herb FC UrartuFC Urartu00Herb FC NoahFC Noah
18.05Herb FC UrartuFC Urartu33Herb FC NoahFC Noah
01.11Herb FC NoahFC Noah21Herb FC UrartuFC Urartu
29.09Herb FC UrartuFC Urartu21Herb FC NoahFC Noah
23.04Herb FC UrartuFC Urartu01Herb FC NoahFC Noah
22.02Herb FC NoahFC Noah11Herb FC UrartuFC Urartu
21.10Herb FC UrartuFC Urartu10Herb FC NoahFC Noah
13.08Herb FC NoahFC Noah20Herb FC UrartuFC Urartu

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Noah jest o 56% lepsza niż FC Urartu pod względem odsetku wygranych meczów.

FC UrartuDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
3.50
2.00
2.75
Strzelone
1.80
1.20
1.50
Stracone
1.70
0.80
1.25
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
20%
50%
35%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
FC NoahDomWyjazdOgółem
Win %
80%
60%
70%
Śr. goli/mecz
3.30
3.20
3.25
Strzelone
2.70
2.40
2.55
Stracone
0.60
0.80
0.70
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
70%
50%
60%
Nie strzelił %
10%
10%
10%

Ostatnie 10 meczów

FC Noah jest o +33% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
FC Urartu u siebie
2.40 gola/mecz
FC Noah na wyjeździe

Progi bramkowe

FC UrartuFC Noah
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemFC UrartuFC Noah
Match Corners AVG
6.50 (2/40)
6.50 (2/20)
Over 6.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 7.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 8.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 9.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 10.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 11.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 12.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 13.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 14.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFC UrartuFC Noah
Corners Earned Match
2.00
2.00
More Corners Than Opponent
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 2.5 Corners Earned
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 3.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 4.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Corners Earned
4
4

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemFC UrartuFC Noah
Match Cards AVG
3.50 (2/2)
3.50 (2/2)
Over 0.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 1.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 2.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 3.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 4.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 5.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 6.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 7.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Total Cards
7
7
Highest in a Match
4
4
Lowest in a Match
3
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC UrartuFC Noah
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Under 3.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 4.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Noah5500153.00
2Alashkert5311102.00
3Sardarapat4310102.50
4Pyunik Yerevan4310102.50
5Ararat-Armenia5311102.00
6FC Urartu522181.60
7Shirak521271.40
8BKMA511340.80
9Gandzasar510430.60
10Ararat510430.60
11Syunik501410.20
12Van501410.20