Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Sloga Doboj
Streaki - Sloga Doboj
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sloga Doboj — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Sloga Doboj — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Sloga Doboj — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Borac Banja Luka
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Borac Banja Luka — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Borac Banja Luka — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Borac Banja Luka — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Borac Banja Luka — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Borac Banja Luka — powyżej 29.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
- Borac Banja Luka — poniżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
- Borac Banja Luka — powyżej 7.5 rożnych (3/3, 100%)
- Borac Banja Luka — poniżej 11.5 rożnych (3/3, 100%)
- Borac Banja Luka — powyżej 2.5 kartek (3/3, 100%)
- Borac Banja Luka — poniżej 6.5 kartek (3/3, 100%)
- Borac Banja Luka — powyżej 2.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
- Borac Banja Luka — poniżej 6.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
- Borac Banja Luka — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)
- Borac Banja Luka — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
Serie - Sloga Doboj
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sloga Doboj — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sloga Doboj — zachowuje czyste konto w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sloga Doboj — poniżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sloga Doboj — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sloga Doboj — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Sloga Doboj — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Borac Banja Luka
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Borac Banja Luka — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Borac Banja Luka — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Borac Banja Luka — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Borac Banja Luka — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Borac Banja Luka — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Borac Banja Luka — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Borac Banja Luka — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Borac Banja Luka — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Borac Banja Luka — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Borac Banja Luka — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Borac Banja Luka jest o 225% lepsza niż Sloga Doboj pod względem odsetku wygranych meczów.
| Sloga Doboj | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 1.80 | 1.90 |
Strzelone | 0.60 | 0.30 | 0.45 |
Stracone | 1.40 | 1.50 | 1.45 |
BTTS % | 20% | 20% | 20% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 50% | 70% | 60% |
| Borac Banja Luka | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 50% | 65% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.10 | 2.45 |
Strzelone | 2.20 | 1.20 | 1.70 |
Stracone | 0.60 | 0.90 | 0.75 |
BTTS % | 50% | 20% | 35% |
Czyste konto % | 50% | 60% | 55% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Dvs Siroki Brijeg0-0
- 26.05.2026Wvs Rudar Prijedor1-0
- 22.05.2026Wvs Posušje1-0
- 16.05.2026Dvs Radnik Bijeljina0-0
- 10.05.2026Lvs Zeljeznicar Sarajevo0-3
- 02.05.2026Wvs Siroki Brijeg2-0
- 26.04.2026Lvs Borac Banja Luka1-3
- 22.04.2026Lvs FK Sarajevo0-4
- 18.04.2026Lvs Zrinjski0-3
- 11.04.2026Dvs Velež0-0
- 13.08.2026Lvs ML Vitebsk0-1
- 09.08.2026Wvs Velež3-1
- 06.08.2026Wvs ML Vitebsk1-0
- 30.07.2026Dvs Petrocub3-3
- 23.07.2026Wvs Petrocub3-0
- 14.07.2026Lvs Levski Sofia0-4
- 07.07.2026Dvs Levski Sofia1-1
- 26.05.2026Wvs Posušje2-0
- 22.05.2026Dvs Radnik Bijeljina0-0
- 16.05.2026Wvs Zeljeznicar Sarajevo1-0
Progi bramkowe
| Sloga Doboj | Borac Banja Luka | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Sloga Doboj | Borac Banja Luka | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Sloga Doboj | Borac Banja Luka | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Sloga Doboj | Borac Banja Luka | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.67 (3/40) | — | 8.67 (3/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (3/3) | — | 100% (3/3) |
Over 7.5 Corners | 100% (3/3) | — | 100% (3/3) |
Over 8.5 Corners | 67% (2/3) | — | 67% (2/3) |
Over 9.5 Corners | 0% (0/3) | — | 0% (0/3) |
Over 10.5 Corners | 0% (0/3) | — | 0% (0/3) |
Over 11.5 Corners | 0% (0/3) | — | 0% (0/3) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/3) | — | 0% (0/3) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/3) | — | 0% (0/3) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/3) | — | 0% (0/3) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Sloga Doboj | Borac Banja Luka | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.67 | — | 4.67 |
More Corners Than Opponent | 33% (1/3) | — | 33% (1/3) |
Over 2.5 Corners Earned | 67% (2/3) | — | 67% (2/3) |
Over 3.5 Corners Earned | 67% (2/3) | — | 67% (2/3) |
Over 4.5 Corners Earned | 33% (1/3) | — | 33% (1/3) |
Over 5.5 Corners Earned | 33% (1/3) | — | 33% (1/3) |
Over 6.5 Corners Earned | 33% (1/3) | — | 33% (1/3) |
Over 7.5 Corners Earned | 33% (1/3) | — | 33% (1/3) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/3) | — | 0% (0/3) |
Corners Earned | 14 | — | 14 |
| Ogółem | Sloga Doboj | Borac Banja Luka | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.00 | — | 4.00 |
More Corners Than Opponent | 33% (1/3) | — | 33% (1/3) |
Over 2.5 Corners Against | 67% (2/3) | — | 67% (2/3) |
Over 3.5 Corners Against | 67% (2/3) | — | 67% (2/3) |
Over 4.5 Corners Against | 33% (1/3) | — | 33% (1/3) |
Over 5.5 Corners Against | 33% (1/3) | — | 33% (1/3) |
Over 6.5 Corners Against | 33% (1/3) | — | 33% (1/3) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/3) | — | 0% (0/3) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/3) | — | 0% (0/3) |
Corners Against | 12 | — | 12 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Sloga Doboj | Borac Banja Luka | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.67 (3/3) | — | 4.67 (3/3) |
Over 0.5 Cards | 100% (3/3) | — | 100% (3/3) |
Over 1.5 Cards | 100% (3/3) | — | 100% (3/3) |
Over 2.5 Cards | 100% (3/3) | — | 100% (3/3) |
Over 3.5 Cards | 67% (2/3) | — | 67% (2/3) |
Over 4.5 Cards | 67% (2/3) | — | 67% (2/3) |
Over 5.5 Cards | 33% (1/3) | — | 33% (1/3) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/3) | — | 0% (0/3) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/3) | — | 0% (0/3) |
Total Cards | 14 | — | 14 |
Highest in a Match | 6 | — | 6 |
Lowest in a Match | 3 | — | 3 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Sloga Doboj | Borac Banja Luka | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

