Football Stats
Herb Posušje
Flaga Bośnia i HercegowinaPosušje
5. miejsce w tabeli 1st League - FBiH

2026/27 Posušje — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz1
Gs0
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R2
P0
Gz3
Gs3
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W1
R2
P0
Gz4
Gs3
RB+1
Śr. pkt1.67
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Posušje — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Posušje — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Posušje — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Posušje — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Posušje — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Posušje — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Posušje — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Posušje — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Posušje — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Posušje — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Posušje — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Posušje — poniżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Posušje — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Posušje — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Posušje — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Igman Konjic11Herb PosušjePosušje
22.08Herb PosušjePosušje10Zvijezda Gradačac
14.08Bratstvo Gračanica22Herb PosušjePosušje
17.07Zrinjski31Herb PosušjePosušje
26.05Borac Banja Luka20Herb PosušjePosušje
22.05Herb PosušjePosušje01Sloga Doboj
16.05Zrinjski00Herb PosušjePosušje
09.05Herb PosušjePosušje11Velež
02.05Rudar Prijedor32Herb PosušjePosušje
26.04Herb PosušjePosušje01FK Sarajevo

Posušje — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 600% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
50%
35%
Śr. goli/mecz
0.50
1.00
1.50
Strzelone
0.30
0.50
0.80
Stracone
0.20
0.50
0.70
BTTS %
10%
0%
5%
Czyste konto %
80%
60%
70%
Nie strzelił %
70%
50%
60%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
0%
5%
Śr. goli/mecz
1.00
1.40
2.40
Strzelone
0.30
0.40
0.70
Stracone
0.70
1.00
1.70
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
70%
60%
65%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Under 2.5
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Under 3.5
85% (17/20)
100% (10/10)
70% (7/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 150% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Win
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Posušje

Wynik meczu

2-2
1 (33%)
1-1
1 (33%)
1-0
1 (33%)

Wynik do przerwy

1-1
1 (33%)
1-0
1 (33%)
0-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Posušje

Liczba goli w meczu

4
1 (33%)
2
1 (33%)
1
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

2
1 (33%)
1
1 (33%)
0
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 1st League - FBiH.

1st League - FBiH — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2GOŠK Gabela330093.00
3Travnik330093.00
5Posušje312051.67
6Sloboda Tuzla311141.33
9Čapljina311141.33
11TOŠK Tešanj310231.00
13Vitez302120.67
14Igman Konjic302120.67
15Tomislav300300.00
16Rudar Kakanj300300.00