Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy FK Sarajevo
Streaki - FK Sarajevo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FK Sarajevo — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- FK Sarajevo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FK Sarajevo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FK Sarajevo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FK Sarajevo — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - BSK Banja Luka
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- BSK Banja Luka — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/9, 89%)
- BSK Banja Luka — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
- BSK Banja Luka — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
- BSK Banja Luka — jest niepokonany w 1. połowie (16/19, 84%)
- BSK Banja Luka — jest niepokonany w 2. połowie (15/19, 79%)
- BSK Banja Luka — jest niepokonany (14/20, 70%)
Serie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. BSK Banja Luka jest o 22% lepsza niż FK Sarajevo pod względem odsetku wygranych meczów.
| FK Sarajevo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.40 | 2.35 |
Strzelone | 1.60 | 1.20 | 1.40 |
Stracone | 0.70 | 1.20 | 0.95 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
| BSK Banja Luka | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 40% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.40 | 2.20 |
Strzelone | 1.70 | 1.10 | 1.40 |
Stracone | 0.30 | 1.30 | 0.80 |
BTTS % | 20% | 50% | 35% |
Czyste konto % | 80% | 30% | 55% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Dvs Radnik Bijeljina0-0
- 16.07.2026Lvs Inter Turku1-2
- 09.07.2026Dvs Inter Turku1-1
- 04.07.2026Lvs Zrinjski1-2
- 25.05.2026Wvs Zeljeznicar Sarajevo1-0
- 21.05.2026Wvs Velež3-2
- 16.05.2026Dvs Siroki Brijeg2-2
- 09.05.2026Wvs Rudar Prijedor4-2
- 03.05.2026Lvs Borac Banja Luka0-1
- 26.04.2026Wvs Posušje1-0
- 16.08.2026Wvs Velež2-0
- 07.08.2026Lvs Zeljeznicar Sarajevo1-2
- 24.07.2026Lvs Teleoptik1-2
- 16.07.2026Wvs Bokelj2-0
- 30.05.2026Lvs Kozara Gradiška1-3
- 24.05.2026Dvs Leotar0-0
- 16.05.2026Wvs Drina Zvornik3-2
- 10.05.2026Wvs Laktaši3-2
- 02.05.2026Wvs Slavija1-0
- 25.04.2026Dvs Laktaši0-0
Progi bramkowe
| FK Sarajevo | BSK Banja Luka | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 32% (6/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 47% (9/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 53% (10/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 74% (14/19) |
| FK Sarajevo | BSK Banja Luka | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 44% (4/9) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 11% (1/9) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 11% (1/9) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 89% (8/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 32% (6/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 47% (9/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 53% (10/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 74% (14/19) |
| FK Sarajevo | BSK Banja Luka | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 89% (8/9) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 56% (5/9) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 33% (3/9) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 22% (2/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 32% (6/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 47% (9/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 53% (10/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 74% (14/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FK Sarajevo | BSK Banja Luka | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

