Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Borac Banja Luka
Streaki - Borac Banja Luka
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Borac Banja Luka — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Borac Banja Luka — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Borac Banja Luka — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Borac Banja Luka — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Borac Banja Luka — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Borac Banja Luka — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Borac Banja Luka — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Borac Banja Luka — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Borac Banja Luka — powyżej 7.5 rożnych (5/5, 100%)
- Borac Banja Luka — powyżej 39.5 punktów kartkowych (4/5, 80%)
- Borac Banja Luka — poniżej 11.5 rożnych (4/5, 80%)
- Borac Banja Luka — powyżej 3.5 kartek (4/5, 80%)
- Borac Banja Luka — poniżej 6.5 kartek (4/5, 80%)
- Borac Banja Luka — powyżej 3.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
- Borac Banja Luka — poniżej 6.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
- Borac Banja Luka — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (4/5, 80%)
- Borac Banja Luka — powyżej 1.5 spalonych (3/4, 75%)
- Borac Banja Luka — poniżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
Streaki - Zrinjski
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Zrinjski — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Zrinjski — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Zrinjski — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Zrinjski — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Zrinjski — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Zrinjski — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Zrinjski — powyżej 29.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Zrinjski — powyżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
- Zrinjski — poniżej 4.5 spalonych (2/2, 100%)
- Zrinjski — poniżej 8.5 rożnych (2/2, 100%)
- Zrinjski — powyżej 2.5 kartek (2/2, 100%)
- Zrinjski — poniżej 6.5 kartek (2/2, 100%)
- Zrinjski — powyżej 2.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Zrinjski — poniżej 6.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Zrinjski — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
Serie - Borac Banja Luka
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Borac Banja Luka — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Borac Banja Luka — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Borac Banja Luka — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Borac Banja Luka — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Borac Banja Luka — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Borac Banja Luka — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Borac Banja Luka — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Borac Banja Luka — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Borac Banja Luka — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Borac Banja Luka — powyżej 7.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Borac Banja Luka — poniżej 12.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Borac Banja Luka — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Borac Banja Luka — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Borac Banja Luka — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Zrinjski
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Zrinjski — wygrywa w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Zrinjski — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Zrinjski — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Zrinjski — wygrywa 2. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Zrinjski — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Zrinjski — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Zrinjski jest o 8% lepsza niż Borac Banja Luka pod względem odsetku wygranych meczów.
| Borac Banja Luka | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 40% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.50 | 2.60 |
Strzelone | 2.10 | 1.30 | 1.70 |
Stracone | 0.60 | 1.20 | 0.90 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
| Zrinjski | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 50% | 65% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.60 | 2.80 |
Strzelone | 2.40 | 1.70 | 2.05 |
Stracone | 0.60 | 0.90 | 0.75 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Dvs Radnik Bijeljina2-2
- 27.08.2026Wvs Vikingur Reykjavik3-1
- 23.08.2026Wvs Čelik2-0
- 20.08.2026Wvs Vikingur Reykjavik3-1
- 13.08.2026Lvs ML Vitebsk0-1
- 09.08.2026Wvs Velež3-1
- 06.08.2026Wvs ML Vitebsk1-0
- 30.07.2026Dvs Petrocub3-3
- 23.07.2026Wvs Petrocub3-0
- 14.07.2026Lvs Levski Sofia0-4
- 01.09.2026Wvs BSK Banja Luka3-1
- 29.08.2026Wvs FK Sarajevo1-0
- 23.08.2026Wvs Zeljeznicar Sarajevo2-0
- 16.08.2026Wvs Radnik Bijeljina5-1
- 09.08.2026Wvs Čelik2-1
- 30.07.2026Dvs Valur Reykjavik2-2
- 23.07.2026Lvs Valur Reykjavik0-1
- 17.07.2026Wvs Posušje3-1
- 16.07.2026Wvs Arsenal Tivat6-0
- 11.07.2026Wvs Siroki Brijeg2-0
Progi bramkowe
| Borac Banja Luka | Zrinjski | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| Borac Banja Luka | Zrinjski | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| Borac Banja Luka | Zrinjski | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Borac Banja Luka | Zrinjski | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.20 (5/40) | 9.20 (5/20) | — |
Over 6.5 Corners | 100% (5/5) | 100% (5/5) | — |
Over 7.5 Corners | 100% (5/5) | 100% (5/5) | — |
Over 8.5 Corners | 60% (3/5) | 60% (3/5) | — |
Over 9.5 Corners | 20% (1/5) | 20% (1/5) | — |
Over 10.5 Corners | 20% (1/5) | 20% (1/5) | — |
Over 11.5 Corners | 20% (1/5) | 20% (1/5) | — |
Over 12.5 Corners | 0% (0/5) | 0% (0/5) | — |
Over 13.5 Corners | 0% (0/5) | 0% (0/5) | — |
Over 14.5 Corners | 0% (0/5) | 0% (0/5) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Borac Banja Luka | Zrinjski | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.00 | 3.60 | 1.50 |
More Corners Than Opponent | 14% (1/7) | 20% (1/5) | 0% (0/2) |
Over 2.5 Corners Earned | 43% (3/7) | 40% (2/5) | 50% (1/2) |
Over 3.5 Corners Earned | 29% (2/7) | 40% (2/5) | 0% (0/2) |
Over 4.5 Corners Earned | 14% (1/7) | 20% (1/5) | 0% (0/2) |
Over 5.5 Corners Earned | 14% (1/7) | 20% (1/5) | 0% (0/2) |
Over 6.5 Corners Earned | 14% (1/7) | 20% (1/5) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Corners Earned | 14% (1/7) | 20% (1/5) | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/7) | 0% (0/5) | 0% (0/2) |
Corners Earned | 21 | 18 | 3 |
| Ogółem | Borac Banja Luka | Zrinjski | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.14 | 5.60 | 4.00 |
More Corners Than Opponent | 14% (1/7) | 20% (1/5) | 0% (0/2) |
Over 2.5 Corners Against | 86% (6/7) | 80% (4/5) | 100% (2/2) |
Over 3.5 Corners Against | 71% (5/7) | 80% (4/5) | 50% (1/2) |
Over 4.5 Corners Against | 57% (4/7) | 60% (3/5) | 50% (1/2) |
Over 5.5 Corners Against | 43% (3/7) | 60% (3/5) | 0% (0/2) |
Over 6.5 Corners Against | 29% (2/7) | 40% (2/5) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Corners Against | 14% (1/7) | 20% (1/5) | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners Against | 14% (1/7) | 20% (1/5) | 0% (0/2) |
Corners Against | 36 | 28 | 8 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Borac Banja Luka notuje o 24% wyższy wynik niż Zrinjski pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Borac Banja Luka | Zrinjski | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.29 (7/7) | 5.60 (5/5) | 4.50 (2/2) |
Over 0.5 Cards | 100% (7/7) | 100% (5/5) | 100% (2/2) |
Over 1.5 Cards | 100% (7/7) | 100% (5/5) | 100% (2/2) |
Over 2.5 Cards | 100% (7/7) | 100% (5/5) | 100% (2/2) |
Over 3.5 Cards | 71% (5/7) | 80% (4/5) | 50% (1/2) |
Over 4.5 Cards | 57% (4/7) | 60% (3/5) | 50% (1/2) |
Over 5.5 Cards | 43% (3/7) | 40% (2/5) | 50% (1/2) |
Over 6.5 Cards | 14% (1/7) | 20% (1/5) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Cards | 14% (1/7) | 20% (1/5) | 0% (0/2) |
Total Cards | 37 | 28 | 9 |
Highest in a Match | 10 | 10 | 6 |
Lowest in a Match | 3 | 3 | 3 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Borac Banja Luka | Zrinjski | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |

