Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Zrinjski
Streaki - Zrinjski
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Zrinjski — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Zrinjski — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Zrinjski — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Zrinjski — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Zrinjski — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Zrinjski — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Zrinjski — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Zrinjski — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Zrinjski — powyżej 29.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Zrinjski — powyżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
- Zrinjski — poniżej 4.5 spalonych (2/2, 100%)
- Zrinjski — poniżej 8.5 rożnych (2/2, 100%)
- Zrinjski — powyżej 2.5 kartek (2/2, 100%)
- Zrinjski — poniżej 6.5 kartek (2/2, 100%)
- Zrinjski — powyżej 2.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Zrinjski — poniżej 6.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Zrinjski — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
Streaki - Velež
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Velež — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Velež — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Velež — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Velež — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Velež — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Velež — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Zrinjski
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Zrinjski — wygrywa w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Zrinjski — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Zrinjski — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Zrinjski — wygrywa 2. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Zrinjski — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Zrinjski — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
Serie - Velež
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Velež — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Velež — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Zrinjski jest o 160% lepsza niż Velež pod względem odsetku wygranych meczów.
| Zrinjski | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 50% | 65% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.60 | 2.80 |
Strzelone | 2.40 | 1.70 | 2.05 |
Stracone | 0.60 | 0.90 | 0.75 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
| Velež | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.10 | 2.35 |
Strzelone | 1.50 | 0.50 | 1.00 |
Stracone | 1.10 | 1.60 | 1.35 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 60% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.09.2026Wvs BSK Banja Luka3-1
- 29.08.2026Wvs FK Sarajevo1-0
- 23.08.2026Wvs Zeljeznicar Sarajevo2-0
- 16.08.2026Wvs Radnik Bijeljina5-1
- 09.08.2026Wvs Čelik2-1
- 30.07.2026Dvs Valur Reykjavik2-2
- 23.07.2026Lvs Valur Reykjavik0-1
- 17.07.2026Wvs Posušje3-1
- 16.07.2026Wvs Arsenal Tivat6-0
- 11.07.2026Wvs Siroki Brijeg2-0
- 02.09.2026Dvs Radnik Bijeljina1-1
- 28.08.2026Lvs Čelik0-3
- 22.08.2026Wvs Sloga Doboj2-0
- 16.08.2026Lvs BSK Banja Luka0-2
- 09.08.2026Lvs Borac Banja Luka1-3
- 30.07.2026Lvs Dunajska Streda0-3
- 23.07.2026Lvs Dunajska Streda0-1
- 16.07.2026Wvs Milsami Orhei1-0
- 09.07.2026Dvs Milsami Orhei1-1
- 26.05.2026Lvs Zrinjski0-3
Progi bramkowe
| Zrinjski | Velež | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
| Zrinjski | Velež | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
| Zrinjski | Velež | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Zrinjski | Velež | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.50 (2/2) | 4.50 (2/2) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 1.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 2.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 3.5 Cards | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 4.5 Cards | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 5.5 Cards | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 6.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Total Cards | 9 | 9 | — |
Highest in a Match | 6 | 6 | — |
Lowest in a Match | 3 | 3 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Zrinjski | Velež | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

