Football Stats
Herb Veraguas
VeraguasŚr. pkt/mecz 1.50
Herb Independiente de La Chorrera
Independiente de La ChorreraŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Veraguas

Streaki - Veraguas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Veraguas — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Veraguas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Veraguas — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Veraguas — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Veraguas — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Veraguas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Independiente de La Chorrera

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Independiente de La Chorrera — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Independiente de La Chorrera — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Independiente de La Chorrera — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Independiente de La Chorrera — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Independiente de La Chorrera — jest niepokonany (15/20, 75%)

Serie - Veraguas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Veraguas — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Veraguas — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Veraguas — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Veraguas — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Independiente de La Chorrera

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Independiente de La Chorrera — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente de La Chorrera — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.07Herb VeraguasVeraguas11Herb Independiente de La ChorreraIndependiente de La Chorrera
02.05Herb VeraguasVeraguas10Herb Independiente de La ChorreraIndependiente de La Chorrera
12.02Herb Independiente de La ChorreraIndependiente de La Chorrera10Herb VeraguasVeraguas
26.10Herb Independiente de La ChorreraIndependiente de La Chorrera30Herb VeraguasVeraguas
12.04Herb Independiente de La ChorreraIndependiente de La Chorrera23Herb VeraguasVeraguas
11.02Herb VeraguasVeraguas01Herb Independiente de La ChorreraIndependiente de La Chorrera
23.11Herb Independiente de La ChorreraIndependiente de La Chorrera10Herb VeraguasVeraguas
17.11Herb VeraguasVeraguas12Herb Independiente de La ChorreraIndependiente de La Chorrera
15.10Herb Independiente de La ChorreraIndependiente de La Chorrera24Herb VeraguasVeraguas
17.08Herb VeraguasVeraguas02Herb Independiente de La ChorreraIndependiente de La Chorrera

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Veraguas jest o 100% lepsza niż Independiente de La Chorrera pod względem odsetku wygranych meczów.

VeraguasDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.60
3.10
2.85
Strzelone
1.50
1.40
1.45
Stracone
1.10
1.70
1.40
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
0%
40%
20%
Independiente de La ChorreraDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.30
2.30
2.30
Strzelone
1.20
1.10
1.15
Stracone
1.10
1.20
1.15
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
30%
50%
40%

Ostatnie 10 meczów

Veraguas jest o +36% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Veraguas u siebie
1.10 gola/mecz
Independiente de La Chorrera na wyjeździe

Progi bramkowe

VeraguasIndependiente de La Chorrera
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVeraguasIndependiente de La Chorrera
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Under 2.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 3.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 4.5
85% (34/40)
75% (15/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Liga Panameña de Fútbol — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1San Francisco FC6411132.17
2Plaza Amador6411132.17
3Veraguas6240101.67
4Alianza FC623191.50
5CD Arabe Unido623191.50
9Tauro FC612350.83
10Herrera612350.83
11Union Cocle612350.83
12UMECIT604240.67