Football Stats
Herb Veraguas
VeraguasŚr. pkt/mecz 1.40
Herb Deportivo Universitario
Deportivo UniversitarioŚr. pkt/mecz 0.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Veraguas

Streaki - Veraguas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Veraguas — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Veraguas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Veraguas — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Veraguas — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Veraguas — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Veraguas — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Veraguas — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Veraguas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Deportivo Universitario

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Universitario — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Deportivo Universitario — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Deportivo Universitario — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Deportivo Universitario — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)

Serie - Veraguas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Veraguas — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Veraguas — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Veraguas — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu

Serie - Deportivo Universitario

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportivo Universitario — przegrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Universitario — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Universitario — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Universitario — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Universitario — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Universitario — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Universitario — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Universitario — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.08Herb VeraguasVeraguas21Herb Deportivo UniversitarioDeportivo Universitario
18.04Herb Deportivo UniversitarioDeportivo Universitario01Herb VeraguasVeraguas
17.01Herb VeraguasVeraguas12Herb Deportivo UniversitarioDeportivo Universitario
31.10Herb VeraguasVeraguas21Herb Deportivo UniversitarioDeportivo Universitario
02.08Herb Deportivo UniversitarioDeportivo Universitario11Herb VeraguasVeraguas
03.05Herb VeraguasVeraguas22Herb Deportivo UniversitarioDeportivo Universitario
01.02Herb Deportivo UniversitarioDeportivo Universitario40Herb VeraguasVeraguas
01.11Herb VeraguasVeraguas00Herb Deportivo UniversitarioDeportivo Universitario
20.07Herb Deportivo UniversitarioDeportivo Universitario32Herb VeraguasVeraguas
20.04Herb Deportivo UniversitarioDeportivo Universitario21Herb VeraguasVeraguas

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Veraguas jest o 133% lepsza niż Deportivo Universitario pod względem odsetku wygranych meczów.

VeraguasDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
2.50
3.10
2.80
Strzelone
1.40
1.40
1.40
Stracone
1.10
1.70
1.40
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
0%
40%
20%
Deportivo UniversitarioDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
2.80
2.80
2.80
Strzelone
1.40
0.90
1.15
Stracone
1.40
1.90
1.65
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
20%
40%
30%

Ostatnie 10 meczów

Veraguas jest o +56% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Veraguas u siebie
0.90 gola/mecz
Deportivo Universitario na wyjeździe

Progi bramkowe

VeraguasDeportivo Universitario
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVeraguasDeportivo Universitario
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Under 2.5
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Under 3.5
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Under 4.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Liga Panameña de Fútbol — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1San Francisco FC6411132.17
2Plaza Amador6411132.17
3Veraguas6240101.67
4Alianza FC623191.50
5CD Arabe Unido623191.50
9Tauro FC612350.83
10Herrera612350.83
11Union Cocle612350.83
12UMECIT604240.67