Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Tauro FC
Streaki - Tauro FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tauro FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Tauro FC — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Tauro FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Tauro FC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Tauro FC — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Tauro FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Tauro FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Tauro FC — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - CD Arabe Unido
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- CD Arabe Unido — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- CD Arabe Unido — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- CD Arabe Unido — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- CD Arabe Unido — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
Serie - Tauro FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tauro FC — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Tauro FC — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - CD Arabe Unido
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. CD Arabe Unido jest o 40% lepsza niż Tauro FC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Tauro FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 3.40 | 2.65 |
Strzelone | 1.20 | 1.40 | 1.30 |
Stracone | 0.70 | 2.00 | 1.35 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 50% | 10% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
| CD Arabe Unido | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.00 | 2.20 |
Strzelone | 1.20 | 0.80 | 1.00 |
Stracone | 1.20 | 1.20 | 1.20 |
BTTS % | 40% | 30% | 35% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Lvs Plaza Amador2-3
- 02.08.2026Dvs UMECIT1-1
- 28.07.2026Dvs Sporting San Miguelito0-0
- 03.05.2026Lvs UMECIT2-5
- 26.04.2026Lvs Sporting San Miguelito0-2
- 18.04.2026Dvs Alianza FC1-1
- 11.04.2026Wvs CD Arabe Unido4-0
- 05.04.2026Lvs Plaza Amador0-1
- 28.03.2026Wvs Deportivo Universitario2-0
- 21.03.2026Wvs San Francisco FC4-1
- 09.08.2026Dvs UMECIT0-0
- 01.08.2026Lvs Alianza FC0-1
- 25.07.2026Dvs Plaza Amador2-2
- 03.05.2026Lvs Plaza Amador0-3
- 26.04.2026Dvs Alianza FC2-2
- 19.04.2026Dvs UMECIT1-1
- 11.04.2026Lvs Tauro FC0-4
- 05.04.2026Wvs Sporting San Miguelito1-0
- 31.03.2026Wvs Independiente de La Chorrera2-0
- 22.03.2026Wvs Deportivo Universitario1-0
Progi bramkowe
| Tauro FC | CD Arabe Unido | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Tauro FC | CD Arabe Unido | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Tauro FC | CD Arabe Unido | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Tauro FC | CD Arabe Unido | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 80% (16/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

