Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy CD Arabe Unido
Streaki - CD Arabe Unido
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- CD Arabe Unido — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- CD Arabe Unido — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- CD Arabe Unido — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- CD Arabe Unido — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- CD Arabe Unido — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- CD Arabe Unido — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Union Cocle
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Union Cocle — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Union Cocle — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Union Cocle — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Union Cocle — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- Union Cocle — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Union Cocle — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - CD Arabe Unido
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 CD Arabe Unido — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 CD Arabe Unido — zachowuje czyste konto w 4 meczach z rzędu
- 🔥 CD Arabe Unido — poniżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 CD Arabe Unido — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 CD Arabe Unido — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 CD Arabe Unido — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 CD Arabe Unido — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Union Cocle
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Union Cocle — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union Cocle — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Union Cocle — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. CD Arabe Unido jest o 33% lepsza niż Union Cocle pod względem odsetku wygranych meczów.
| CD Arabe Unido | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 1.70 | 1.90 |
Strzelone | 1.10 | 0.70 | 0.90 |
Stracone | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
BTTS % | 30% | 20% | 25% |
Czyste konto % | 50% | 50% | 50% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
| Union Cocle | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 1.80 | 1.85 |
Strzelone | 1.20 | 0.70 | 0.95 |
Stracone | 0.70 | 1.10 | 0.90 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Dvs Deportivo Universitario0-0
- 22.08.2026Wvs Sporting San Miguelito1-0
- 18.08.2026Wvs Tauro FC1-0
- 09.08.2026Dvs UMECIT0-0
- 01.08.2026Lvs Alianza FC0-1
- 25.07.2026Dvs Plaza Amador2-2
- 03.05.2026Lvs Plaza Amador0-3
- 26.04.2026Dvs Alianza FC2-2
- 19.04.2026Dvs UMECIT1-1
- 11.04.2026Lvs Tauro FC0-4
- 30.08.2026Dvs Alianza FC2-2
- 22.08.2026Lvs Independiente de La Chorrera0-3
- 16.08.2026Dvs Deportivo Universitario1-1
- 09.08.2026Lvs Veraguas0-1
- 02.08.2026Wvs San Francisco FC2-1
- 26.07.2026Lvs Herrera0-1
- 06.05.2026Dvs UMECIT1-1
- 02.05.2026Wvs Herrera4-0
- 26.04.2026Dvs Veraguas1-1
- 19.04.2026Wvs San Francisco FC1-0
Progi bramkowe
| CD Arabe Unido | Union Cocle | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
| CD Arabe Unido | Union Cocle | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
| CD Arabe Unido | Union Cocle | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | CD Arabe Unido | Union Cocle | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 50% (20/40) | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 70% (28/40) | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

