Football Stats
Herb Herrera
HerreraŚr. pkt/mecz 0.60
Panama / Liga Panameña de Fútbol13 września 2026 23:00
Herb UMECIT
UMECITŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Herrera

5W — Herrera0D5W — UMECIT

Streaki - Herrera

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Herrera — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Herrera — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Herrera — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Herrera — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Herrera — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Herrera — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - UMECIT

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • UMECIT — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • UMECIT — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • UMECIT — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • UMECIT — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • UMECIT — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • UMECIT — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • UMECIT — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • UMECIT — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Herrera

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Herrera — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu

Serie - UMECIT

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 UMECIT — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 UMECIT — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 UMECIT — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
24.03Herb UMECITUMECIT10Herb HerreraHerrera
23.09Herb UMECITUMECIT10Herb HerreraHerrera
06.04Herb HerreraHerrera21Herb UMECITUMECIT
16.02Herb UMECITUMECIT21Herb HerreraHerrera
13.10Herb HerreraHerrera20Herb UMECITUMECIT
18.08Herb UMECITUMECIT10Herb HerreraHerrera
17.04Herb HerreraHerrera21Herb UMECITUMECIT
27.01Herb UMECITUMECIT32Herb HerreraHerrera
22.10Herb HerreraHerrera31Herb UMECITUMECIT
12.08Herb UMECITUMECIT12Herb HerreraHerrera

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. UMECIT jest o 100% lepsza niż Herrera pod względem odsetku wygranych meczów.

HerreraDomWyjazdOgółem
Win %
20%
0%
10%
Śr. goli/mecz
2.30
3.30
2.80
Strzelone
1.00
0.60
0.80
Stracone
1.30
2.70
2.00
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
UMECITDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
2.60
2.70
2.65
Strzelone
1.60
1.20
1.40
Stracone
1.00
1.50
1.25
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
30%
25%

Ostatnie 10 meczów

UMECIT jest o +20% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Herrera u siebie
1.20 gola/mecz
UMECIT na wyjeździe

Progi bramkowe

HerreraUMECIT
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHerreraUMECIT
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Under 2.5
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Under 3.5
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Liga Panameña de Fútbol — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1San Francisco FC6411132.17
2Plaza Amador6411132.17
3Veraguas6240101.67
4Alianza FC623191.50
5CD Arabe Unido623191.50
9Tauro FC612350.83
10Herrera612350.83
11Union Cocle612350.83
12UMECIT604240.67