Football Stats
Herb Hoffenheim II
Hoffenheim IIŚr. pkt/mecz 0.75
Niemcy / 3. Liga9 sierpnia 2026 13:30
Herb Hansa Rostock
Hansa RostockŚr. pkt/mecz 1.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Hoffenheim II

Streaki - Hoffenheim II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hoffenheim II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Hoffenheim II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Hoffenheim II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Hoffenheim II — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Hoffenheim II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Hoffenheim II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)

Streaki - Hansa Rostock

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hansa Rostock — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hansa Rostock — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hansa Rostock — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hansa Rostock — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hansa Rostock — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Hansa Rostock — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Hansa Rostock — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
  • Hansa Rostock — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Hansa Rostock — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Hansa Rostock — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Hansa Rostock — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • Hansa Rostock — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Hansa Rostock — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Hansa Rostock — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Hansa Rostock — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Hansa Rostock — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Hansa Rostock — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Hoffenheim II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hoffenheim II — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Hoffenheim II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Hoffenheim II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Hansa Rostock

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hansa Rostock — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hansa Rostock — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hansa Rostock — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hansa Rostock — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hansa Rostock — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hansa Rostock — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hansa Rostock — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hansa Rostock — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Hansa Rostock — powyżej 1.5 spalonych w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Hansa Rostock — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hansa Rostock — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hansa Rostock — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hansa Rostock — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
09.08Herb Hoffenheim IIHoffenheim II23Herb Hansa RostockHansa Rostock
08.02Herb Hoffenheim IIHoffenheim II22Herb Hansa RostockHansa Rostock
30.08Herb Hansa RostockHansa Rostock01Herb Hoffenheim IIHoffenheim II

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hansa Rostock jest o 150% lepsza niż Hoffenheim II pod względem odsetku wygranych meczów.

Hoffenheim IIDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
3.70
3.60
3.65
Strzelone
1.50
1.30
1.40
Stracone
2.20
2.30
2.25
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Hansa RostockDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
4.90
2.60
3.75
Strzelone
2.70
1.70
2.20
Stracone
2.20
0.90
1.55
BTTS %
90%
50%
70%
Czyste konto %
0%
40%
20%
Nie strzelił %
10%
30%
20%

Ostatnie 10 meczów

Hansa Rostock jest o +13% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Hoffenheim II u siebie
1.70 gola/mecz
Hansa Rostock na wyjeździe

Progi bramkowe

Hoffenheim IIHansa Rostock
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 3.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
55% (11/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemHoffenheim IIHansa Rostock
Match Cards AVG
4.70 (20/20)
4.70 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
94
94
Highest in a Match
10
10
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHoffenheim IIHansa Rostock
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 2.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 3.5
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Under 4.5
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Under 5.5
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
3. Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1MSV Duisburg330093.00
2Hansa Rostock321072.33
3Hoffenheim II320162.00
5FC Saarbrücken320162.00
6SV Meppen320162.00
10Alemannia Aachen311141.33
11Fortuna Köln311141.33
13Rot-Weiß Essen311141.33
14Havelse310231.00
16Stuttgart II310231.00
19SV Wehen301210.33
20Verl300300.00