Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Havelse
Streaki - Havelse
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Havelse — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Havelse — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Havelse — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Havelse — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Havelse — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Havelse — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Havelse — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Havelse — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Havelse — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
Streaki - Stuttgart II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Stuttgart II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Stuttgart II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Stuttgart II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Stuttgart II — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
- Stuttgart II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Stuttgart II — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Stuttgart II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Havelse
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Havelse — powyżej 1.5 gola w meczu w 37 meczach z rzędu
- 🔥 Havelse — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Havelse — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Havelse — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Havelse — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Havelse — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 37 meczach z rzędu
Serie - Stuttgart II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Stuttgart II — obie drużyny strzelają (BTTS) w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Stuttgart II — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Stuttgart II — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Stuttgart II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Stuttgart II — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Stuttgart II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 23 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Havelse jest o 17% lepsza niż Stuttgart II pod względem odsetku wygranych meczów.
| Havelse | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 10% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.90 | 4.40 | 4.15 |
Strzelone | 2.00 | 1.30 | 1.65 |
Stracone | 1.90 | 3.10 | 2.50 |
BTTS % | 60% | 80% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 10% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Stuttgart II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.90 | 3.80 | 3.85 |
Strzelone | 2.20 | 1.10 | 1.65 |
Stracone | 1.70 | 2.70 | 2.20 |
BTTS % | 80% | 70% | 75% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 16.05.2026Lvs Alemannia Aachen1-6
- 10.05.2026Wvs FC Schweinfurt 053-2
- 02.05.2026Lvs Verl0-4
- 26.04.2026Wvs Stuttgart II3-2
- 18.04.2026Lvs SSV ULM 18461-2
- 11.04.2026Wvs FC Saarbrücken2-0
- 08.04.2026Wvs SV Wehen4-1
- 04.04.2026Lvs Energie Cottbus0-3
- 21.03.2026Lvs SSV Jahn Regensburg2-5
- 14.03.2026Wvs FC Viktoria Köln3-2
- 16.05.2026Lvs VfL Osnabrück3-4
- 09.05.2026Lvs Hansa Rostock3-5
- 02.05.2026Wvs Rot-Weiß Essen6-1
- 26.04.2026Lvs Havelse2-3
- 19.04.2026Dvs Erzgebirge Aue2-2
- 11.04.2026Lvs Alemannia Aachen1-3
- 08.04.2026Dvs SSV ULM 18461-1
- 04.04.2026Wvs SSV Jahn Regensburg3-1
- 21.03.2026Lvs FC Schweinfurt 051-3
- 15.03.2026Wvs Hoffenheim II1-0
Progi bramkowe
| Havelse | Stuttgart II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
| Havelse | Stuttgart II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
| Havelse | Stuttgart II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Havelse | Stuttgart II | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Under 3.5 | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Under 4.5 | 68% (27/40) | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |

