Football Stats
Herb FC Viktoria Köln
FC Viktoria KölnŚr. pkt/mecz 1.40
Niemcy / 3. Liga11 września 2026 19:00
Herb Hansa Rostock
Hansa RostockŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy FC Viktoria Köln

Streaki - FC Viktoria Köln

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Viktoria Köln — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • FC Viktoria Köln — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Viktoria Köln — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Viktoria Köln — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • FC Viktoria Köln — powyżej 19.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • FC Viktoria Köln — poniżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • FC Viktoria Köln — powyżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
  • FC Viktoria Köln — poniżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
  • FC Viktoria Köln — powyżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
  • FC Viktoria Köln — poniżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • FC Viktoria Köln — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • FC Viktoria Köln — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • FC Viktoria Köln — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • FC Viktoria Köln — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Hansa Rostock

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hansa Rostock — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hansa Rostock — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hansa Rostock — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hansa Rostock — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hansa Rostock — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hansa Rostock — powyżej 19.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • Hansa Rostock — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Hansa Rostock — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
  • Hansa Rostock — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Hansa Rostock — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Hansa Rostock — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Hansa Rostock — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Hansa Rostock — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • Hansa Rostock — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Hansa Rostock — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - FC Viktoria Köln

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Viktoria Köln — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Viktoria Köln — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Viktoria Köln — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Viktoria Köln — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Viktoria Köln — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Viktoria Köln — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Hansa Rostock

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hansa Rostock — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Hansa Rostock — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Hansa Rostock — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Hansa Rostock — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Hansa Rostock — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Hansa Rostock — powyżej 1.5 spalonych w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Hansa Rostock — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hansa Rostock — poniżej 12.5 rożnych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Hansa Rostock — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Hansa Rostock — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Hansa Rostock — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
04.04Herb Hansa RostockHansa Rostock23Herb FC Viktoria KölnFC Viktoria Köln
26.10Herb FC Viktoria KölnFC Viktoria Köln24Herb Hansa RostockHansa Rostock
09.02Herb Hansa RostockHansa Rostock11Herb FC Viktoria KölnFC Viktoria Köln
30.08Herb FC Viktoria KölnFC Viktoria Köln30Herb Hansa RostockHansa Rostock
27.02Herb FC Viktoria KölnFC Viktoria Köln12Herb Hansa RostockHansa Rostock
24.10Herb Hansa RostockHansa Rostock51Herb FC Viktoria KölnFC Viktoria Köln
20.12Herb FC Viktoria KölnFC Viktoria Köln15Herb Hansa RostockHansa Rostock
20.07Herb Hansa RostockHansa Rostock33Herb FC Viktoria KölnFC Viktoria Köln

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hansa Rostock jest o 25% lepsza niż FC Viktoria Köln pod względem odsetku wygranych meczów.

FC Viktoria KölnDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
3.20
2.90
3.05
Strzelone
1.40
1.60
1.50
Stracone
1.80
1.30
1.55
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Hansa RostockDomWyjazdOgółem
Win %
40%
60%
50%
Śr. goli/mecz
5.40
2.90
4.15
Strzelone
2.70
1.80
2.25
Stracone
2.70
1.10
1.90
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
0%
30%
15%
Nie strzelił %
20%
30%
25%

Ostatnie 10 meczów

Hansa Rostock jest o +29% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
FC Viktoria Köln u siebie
1.80 gola/mecz
Hansa Rostock na wyjeździe

Progi bramkowe

FC Viktoria KölnHansa Rostock
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
55% (11/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Hansa Rostock notuje o 50% wyższy wynik niż FC Viktoria Köln pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemFC Viktoria KölnHansa Rostock
Match Corners AVG
10.00 (2/40)
8.00 (1/20)
12.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Over 10.5 Corners
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Over 11.5 Corners
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFC Viktoria KölnHansa Rostock
Corners Earned Match
3.48
3.00
3.50
More Corners Than Opponent
14% (3/21)
0% (0/1)
15% (3/20)
Over 2.5 Corners Earned
62% (13/21)
100% (1/1)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
48% (10/21)
0% (0/1)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
29% (6/21)
0% (0/1)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
19% (4/21)
0% (0/1)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
5% (1/21)
0% (0/1)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/21)
0% (0/1)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/21)
0% (0/1)
0% (0/20)
Corners Earned
73
3
70

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Hansa Rostock notuje o 133% wyższy wynik niż FC Viktoria Köln pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFC Viktoria KölnHansa Rostock
Match Cards AVG
4.52 (21/21)
2.00 (1/1)
4.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (21/21)
100% (1/1)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (20/21)
100% (1/1)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
71% (15/21)
0% (0/1)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
62% (13/21)
0% (0/1)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
48% (10/21)
0% (0/1)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
33% (7/21)
0% (0/1)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
24% (5/21)
0% (0/1)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
10% (2/21)
0% (0/1)
10% (2/20)
Total Cards
95
2
93
Highest in a Match
10
2
10
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC Viktoria KölnHansa Rostock
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 2.5
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Under 3.5
50% (20/40)
65% (13/20)
35% (7/20)
Under 4.5
65% (26/40)
80% (16/20)
50% (10/20)
Under 5.5
80% (32/40)
95% (19/20)
65% (13/20)
3. Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1MSV Duisburg330093.00
2Hansa Rostock321072.33
3Hoffenheim II320162.00
5FC Saarbrücken320162.00
6SV Meppen320162.00
10Alemannia Aachen311141.33
11Fortuna Köln311141.33
13Rot-Weiß Essen311141.33
14Havelse310231.00
16Stuttgart II310231.00
19SV Wehen301210.33
20Verl300300.00