Football Stats
Herb Hoffenheim II
Hoffenheim IIŚr. pkt/mecz 0.90
Niemcy / 3. Liga19 września 2026 14:00
Herb SV Meppen
SV MeppenŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Hoffenheim II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hoffenheim II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Hoffenheim II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Hoffenheim II — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Hoffenheim II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Hoffenheim II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Hoffenheim II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)

Streaki - SV Meppen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SV Meppen — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • SV Meppen — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • SV Meppen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • SV Meppen — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SV Meppen — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SV Meppen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SV Meppen — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Hoffenheim II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hoffenheim II — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Hoffenheim II — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hoffenheim II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Hoffenheim II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - SV Meppen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 SV Meppen — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Meppen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. SV Meppen jest o 60% lepsza niż Hoffenheim II pod względem odsetku wygranych meczów.

Hoffenheim IIDomWyjazdOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
3.90
3.40
3.65
Strzelone
1.70
1.50
1.60
Stracone
2.20
1.90
2.05
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
0%
10%
5%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
SV MeppenDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
3.20
2.70
2.95
Strzelone
1.80
1.00
1.40
Stracone
1.40
1.70
1.55
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
50%
30%

Ostatnie 10 meczów

Hoffenheim II jest o +70% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Hoffenheim II u siebie
1.00 gola/mecz
SV Meppen na wyjeździe

Progi bramkowe

Hoffenheim IISV Meppen
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 3.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHoffenheim IISV Meppen
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 2.5
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Under 3.5
55% (22/40)
45% (9/20)
65% (13/20)
Under 4.5
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
3. Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1MSV Duisburg330093.00
2Hansa Rostock321072.33
4Hoffenheim II320162.00
6FC Saarbrücken320162.00
7SV Meppen320162.00
10Waldhof Mannheim311141.33
11Fortuna Köln311141.33
13Rot-Weiß Essen311141.33
14Havelse310231.00
16Stuttgart II310231.00
19SV Wehen301210.33
20Verl300300.00