Football Stats
Herb Bandırmaspor
BandırmasporŚr. pkt/mecz 1.50
Turcja / 1. Lig5 września 2026 15:00
Herb Boluspor
BolusporŚr. pkt/mecz 0.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Bandırmaspor

5W — Bandırmaspor4D1W — Boluspor

Streaki - Bandırmaspor

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bandırmaspor — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Bandırmaspor — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Bandırmaspor — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Bandırmaspor — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • Bandırmaspor — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Bandırmaspor — powyżej 19.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • Bandırmaspor — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Bandırmaspor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Bandırmaspor — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Bandırmaspor — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Bandırmaspor — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Bandırmaspor — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Bandırmaspor — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Boluspor

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Boluspor — przegrywa na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Boluspor — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Boluspor — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Boluspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Boluspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Boluspor — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Boluspor — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Boluspor — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Boluspor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Boluspor — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Boluspor — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Boluspor — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Boluspor — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Boluspor — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Bandırmaspor

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bandırmaspor — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bandırmaspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bandırmaspor — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bandırmaspor — powyżej 1.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Bandırmaspor — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bandırmaspor — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bandırmaspor — poniżej 6.5 kartek w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Bandırmaspor — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bandırmaspor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Serie - Boluspor

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Boluspor — przegrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Boluspor — nie strzela gola w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Boluspor — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Boluspor — przegrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Boluspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Boluspor — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Boluspor — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Boluspor — powyżej 2.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Boluspor — poniżej 11.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Boluspor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.03Herb BolusporBoluspor00Herb BandırmasporBandırmaspor
08.11Herb BandırmasporBandırmaspor10Herb BolusporBoluspor
23.05Herb BandırmasporBandırmaspor10Herb BolusporBoluspor
19.05Herb BolusporBoluspor14Herb BandırmasporBandırmaspor
28.03Herb BolusporBoluspor00Herb BandırmasporBandırmaspor
10.11Herb BandırmasporBandırmaspor20Herb BolusporBoluspor
20.01Herb BolusporBoluspor21Herb BandırmasporBandırmaspor
20.08Herb BandırmasporBandırmaspor00Herb BolusporBoluspor
07.05Herb BandırmasporBandırmaspor21Herb BolusporBoluspor
11.12Herb BolusporBoluspor22Herb BandırmasporBandırmaspor

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bandırmaspor jest o 133% lepsza niż Boluspor pod względem odsetku wygranych meczów.

BandırmasporDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
1.70
1.90
1.80
Strzelone
1.20
0.90
1.05
Stracone
0.50
1.00
0.75
BTTS %
10%
60%
35%
Czyste konto %
70%
40%
55%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
50%
39%
44%
Śr. strzały/mecz
10.50
8.22
9.29
Śr. faule/mecz
10.38
10.22
10.29
BolusporDomWyjazdOgółem
Win %
30%
0%
15%
Śr. goli/mecz
2.70
3.60
3.15
Strzelone
1.40
0.50
0.95
Stracone
1.30
3.10
2.20
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
40%
60%
50%
Posiadanie piłki
54%
50%
52%
Śr. strzały/mecz
11.88
9.10
10.33
Śr. faule/mecz
10.38
9.40
9.83

Ostatnie 10 meczów

Bandırmaspor jest o +140% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Bandırmaspor u siebie
0.50 gola/mecz
Boluspor na wyjeździe

Progi bramkowe

BandırmasporBoluspor
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
50% (5/10)
100% (10/10)
Over 2.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 3.5
10% (1/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
35% (7/20)
55% (11/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Bandırmaspor notuje o 37% wyższy wynik niż Boluspor pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemBandırmasporBoluspor
Match Corners AVG
8.97 (35/40)
10.41 (17/20)
7.61 (18/20)
Over 6.5 Corners
69% (24/35)
76% (13/17)
61% (11/18)
Over 7.5 Corners
63% (22/35)
76% (13/17)
50% (9/18)
Over 8.5 Corners
51% (18/35)
65% (11/17)
39% (7/18)
Over 9.5 Corners
40% (14/35)
53% (9/17)
28% (5/18)
Over 10.5 Corners
34% (12/35)
47% (8/17)
22% (4/18)
Over 11.5 Corners
29% (10/35)
47% (8/17)
11% (2/18)
Over 12.5 Corners
23% (8/35)
41% (7/17)
6% (1/18)
Over 13.5 Corners
14% (5/35)
24% (4/17)
6% (1/18)
Over 14.5 Corners
14% (5/35)
24% (4/17)
6% (1/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBandırmasporBoluspor
Corners Earned Match
3.45
3.45
3.45
More Corners Than Opponent
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Corners Earned
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
138
69
69

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemBandırmasporBoluspor
Match Cards AVG
4.38 (40/40)
4.30 (20/20)
4.45 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Total Cards
175
86
89
Highest in a Match
9
7
9
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBandırmasporBoluspor
Under 0.5
15% (6/40)
25% (5/20)
5% (1/20)
Under 1.5
28% (11/40)
45% (9/20)
10% (2/20)
Under 2.5
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Under 3.5
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Under 4.5
85% (34/40)
95% (19/20)
75% (15/20)
Under 5.5
90% (36/40)
100% (20/20)
80% (16/20)
1. Lig — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Sarıyer5311102.00
3Kayserispor430192.25
4Bursaspor430192.25
5Mardin 1969422082.00
7Manisa F.K.422082.00
8Muğlaspor522181.60
10Bandırmaspor513161.20
11Iğdır FK420261.50
12Antalyaspor520361.20
13Pendikspor512251.00
14Vanspor FK411241.00
15Esenler Erokspor403130.75
16Ümraniyespor503230.60
17Bodrum FK403130.75
18Sivasspor402220.50
19İstanbulspor402220.50
20Boluspor500500.00