Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy İstanbulspor
Streaki - İstanbulspor
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- İstanbulspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- İstanbulspor — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- İstanbulspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- İstanbulspor — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- İstanbulspor — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- İstanbulspor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- İstanbulspor — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- İstanbulspor — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- İstanbulspor — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- İstanbulspor — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- İstanbulspor — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- İstanbulspor — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- İstanbulspor — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Iğdır FK
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Iğdır FK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Iğdır FK — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Iğdır FK — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Iğdır FK — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Iğdır FK — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
- Iğdır FK — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Iğdır FK — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Iğdır FK — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Iğdır FK — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Iğdır FK — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Iğdır FK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
- Iğdır FK — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Iğdır FK — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Iğdır FK — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - İstanbulspor
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 İstanbulspor — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 İstanbulspor — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 İstanbulspor — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 İstanbulspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 İstanbulspor — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 İstanbulspor — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 İstanbulspor — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 İstanbulspor — poniżej 6.5 kartek w 15 meczach z rzędu
- 🔥 İstanbulspor — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 İstanbulspor — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
Serie - Iğdır FK
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Iğdır FK — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Iğdır FK — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Iğdır FK — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Iğdır FK — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Iğdır FK — powyżej 6.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Iğdır FK — poniżej 12.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Iğdır FK — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Iğdır FK — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Iğdır FK — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. İstanbulspor jest o 17% lepsza niż Iğdır FK pod względem odsetku wygranych meczów.
| İstanbulspor | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 2.90 | 3.15 |
Strzelone | 1.70 | 1.50 | 1.60 |
Stracone | 1.70 | 1.40 | 1.55 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Posiadanie piłki | 46% | 44% | 45% |
Śr. strzały/mecz | 12.89 | 10.00 | 11.44 |
Śr. faule/mecz | 9.89 | 12.89 | 11.39 |
| Iğdır FK | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 50% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.60 | 2.50 |
Strzelone | 0.90 | 1.60 | 1.25 |
Stracone | 1.50 | 1.00 | 1.25 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 50% | 30% | 40% |
Posiadanie piłki | 56% | 51% | 54% |
Śr. strzały/mecz | 10.22 | 11.89 | 11.06 |
Śr. faule/mecz | 13.00 | 13.44 | 13.22 |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Dvs Fatih Karagümrük1-1
- 23.08.2026Lvs Vanspor FK2-3
- 15.08.2026Dvs Bodrum FK2-2
- 08.08.2026Lvs Bandırmaspor0-3
- 01.05.2026Wvs Adana Demirspor8-1
- 25.04.2026Wvs Vanspor FK3-1
- 19.04.2026Wvs Sarıyer3-1
- 13.04.2026Wvs Sivasspor3-1
- 09.04.2026Lvs Erzurumspor FK0-1
- 04.04.2026Dvs Sakaryaspor2-2
- 30.08.2026Wvs Esenler Erokspor1-0
- 22.08.2026Lvs Kayserispor0-1
- 15.08.2026Lvs Bursaspor0-1
- 09.08.2026Wvs Fatih Karagümrük2-0
- 02.05.2026Dvs Amed3-3
- 26.04.2026Lvs Sivasspor1-2
- 19.04.2026Dvs Pendikspor1-1
- 12.04.2026Wvs Adana Demirspor6-1
- 08.04.2026Lvs Keçiörengücü0-1
- 04.04.2026Lvs Erzurumspor FK1-2
Progi bramkowe
| İstanbulspor | Iğdır FK | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| İstanbulspor | Iğdır FK | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| İstanbulspor | Iğdır FK | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | İstanbulspor | Iğdır FK | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.69 (36/40) | 8.61 (18/20) | 8.78 (18/20) |
Over 6.5 Corners | 69% (25/36) | 61% (11/18) | 78% (14/18) |
Over 7.5 Corners | 61% (22/36) | 61% (11/18) | 61% (11/18) |
Over 8.5 Corners | 53% (19/36) | 50% (9/18) | 56% (10/18) |
Over 9.5 Corners | 47% (17/36) | 44% (8/18) | 50% (9/18) |
Over 10.5 Corners | 31% (11/36) | 33% (6/18) | 28% (5/18) |
Over 11.5 Corners | 19% (7/36) | 17% (3/18) | 22% (4/18) |
Over 12.5 Corners | 8% (3/36) | 6% (1/18) | 11% (2/18) |
Over 13.5 Corners | 3% (1/36) | 6% (1/18) | 0% (0/18) |
Over 14.5 Corners | 3% (1/36) | 6% (1/18) | 0% (0/18) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | İstanbulspor | Iğdır FK | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.53 | 3.65 | 5.40 |
More Corners Than Opponent | 40% (16/40) | 30% (6/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 70% (28/40) | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 53% (21/40) | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 25% (5/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 28% (11/40) | 15% (3/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 15% (3/20) | 35% (7/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Corners Earned | 181 | 73 | 108 |
| Ogółem | İstanbulspor | Iğdır FK | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.33 | 5.00 | 3.65 |
More Corners Than Opponent | 40% (16/40) | 30% (6/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Against | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Against | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Against | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Against | 28% (11/40) | 40% (8/20) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Corners Against | 23% (9/40) | 40% (8/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Corners Against | 13% (5/40) | 25% (5/20) | 0% (0/20) |
Over 8.5 Corners Against | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Corners Against | 173 | 100 | 73 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. İstanbulspor notuje o 7% wyższy wynik niż Iğdır FK pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | İstanbulspor | Iğdır FK | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.65 (40/40) | 4.80 (20/20) | 4.50 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Cards | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Cards | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Cards | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Cards | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Cards | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 186 | 96 | 90 |
Highest in a Match | 9 | 8 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | İstanbulspor | Iğdır FK | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |

