Football Stats
Herb Pendikspor
PendiksporŚr. pkt/mecz 1.30
Turcja / 1. Lig5 września 2026 19:00
Herb Ümraniyespor
ÜmraniyesporŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Pendikspor

1W — Pendikspor3D0W — Ümraniyespor

Streaki - Pendikspor

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Pendikspor — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Pendikspor — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Pendikspor — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Pendikspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Pendikspor — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Pendikspor — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Pendikspor — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Pendikspor — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Pendikspor — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Pendikspor — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Pendikspor — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Pendikspor — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Pendikspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Pendikspor — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Pendikspor — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Pendikspor — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Pendikspor — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Pendikspor — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Pendikspor — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Streaki - Ümraniyespor

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ümraniyespor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ümraniyespor — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ümraniyespor — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ümraniyespor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ümraniyespor — poniżej 6.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
  • Ümraniyespor — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Ümraniyespor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Ümraniyespor — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Ümraniyespor — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Ümraniyespor — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Ümraniyespor — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Ümraniyespor — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Ümraniyespor — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Ümraniyespor — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Ümraniyespor — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Ümraniyespor — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Pendikspor

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Pendikspor — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Pendikspor — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pendikspor — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Pendikspor — powyżej 2.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Pendikspor — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Pendikspor — poniżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Pendikspor — powyżej 2.5 kartek w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Pendikspor — poniżej 5.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Pendikspor — powyżej 2.5 kartek łącznie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Pendikspor — poniżej 6.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Pendikspor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Pendikspor — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Serie - Ümraniyespor

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ümraniyespor — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ümraniyespor — powyżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ümraniyespor — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ümraniyespor — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ümraniyespor — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ümraniyespor — poniżej 6.5 kartek w 24 meczach z rzędu
  • 🔥 Ümraniyespor — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ümraniyespor — poniżej 6.5 kartek łącznie w 24 meczach z rzędu
  • 🔥 Ümraniyespor — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.03Herb ÜmraniyesporÜmraniyespor00Herb PendiksporPendikspor
09.11Herb PendiksporPendikspor30Herb ÜmraniyesporÜmraniyespor
06.04Herb ÜmraniyesporÜmraniyespor00Herb PendiksporPendikspor
22.11Herb PendiksporPendikspor22Herb ÜmraniyesporÜmraniyespor

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Pendikspor jest o 20% lepsza niż Ümraniyespor pod względem odsetku wygranych meczów.

PendiksporDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.40
3.20
2.80
Strzelone
1.40
1.50
1.45
Stracone
1.00
1.70
1.35
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
52%
53%
52%
Śr. strzały/mecz
13.60
14.63
14.06
Śr. faule/mecz
14.70
12.63
13.78
ÜmraniyesporDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.60
2.50
2.55
Strzelone
1.30
1.10
1.20
Stracone
1.30
1.40
1.35
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
48%
47%
48%
Śr. strzały/mecz
12.50
9.22
10.76
Śr. faule/mecz
8.50
10.22
9.41

Ostatnie 10 meczów

Pendikspor jest o +27% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Pendikspor u siebie
1.10 gola/mecz
Ümraniyespor na wyjeździe

Progi bramkowe

PendiksporÜmraniyespor
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
55% (11/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Ümraniyespor notuje o 28% wyższy wynik niż Pendikspor pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemPendiksporÜmraniyespor
Match Corners AVG
8.94 (35/40)
7.89 (18/20)
10.06 (17/20)
Over 6.5 Corners
89% (31/35)
78% (14/18)
100% (17/17)
Over 7.5 Corners
66% (23/35)
56% (10/18)
76% (13/17)
Over 8.5 Corners
43% (15/35)
39% (7/18)
47% (8/17)
Over 9.5 Corners
34% (12/35)
28% (5/18)
41% (7/17)
Over 10.5 Corners
26% (9/35)
17% (3/18)
35% (6/17)
Over 11.5 Corners
20% (7/35)
6% (1/18)
35% (6/17)
Over 12.5 Corners
14% (5/35)
0% (0/18)
29% (5/17)
Over 13.5 Corners
11% (4/35)
0% (0/18)
24% (4/17)
Over 14.5 Corners
6% (2/35)
0% (0/18)
12% (2/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPendiksporÜmraniyespor
Corners Earned Match
5.13
5.35
4.90
More Corners Than Opponent
55% (22/40)
70% (14/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Corners Earned
205
107
98

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Pendikspor notuje o 60% wyższy wynik niż Ümraniyespor pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemPendiksporÜmraniyespor
Match Cards AVG
4.35 (40/40)
5.35 (20/20)
3.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
100% (20/20)
80% (16/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
95% (19/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
80% (16/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
70% (14/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
45% (9/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
30% (6/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Total Cards
174
107
67
Highest in a Match
9
9
6
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPendiksporÜmraniyespor
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Under 2.5
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Under 3.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 4.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
1. Lig — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Sarıyer5311102.00
3Kayserispor430192.25
4Bursaspor430192.25
5Mardin 1969422082.00
7Manisa F.K.422082.00
8Muğlaspor522181.60
10Bandırmaspor513161.20
11Iğdır FK420261.50
12Antalyaspor520361.20
13Pendikspor512251.00
14Vanspor FK411241.00
15Esenler Erokspor403130.75
16Ümraniyespor503230.60
17Bodrum FK403130.75
18Sivasspor402220.50
19İstanbulspor402220.50
20Boluspor500500.00