Football Stats
Herb Hednesford Town
Hednesford TownŚr. pkt/mecz 1.85
Anglia / National League - North15 sierpnia 2026 16:00
Herb Scarborough Athletic
Scarborough AthleticŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Hednesford Town

Streaki - Hednesford Town

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hednesford Town — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Hednesford Town — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Hednesford Town — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Hednesford Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Hednesford Town — wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Hednesford Town — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hednesford Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)

Streaki - Scarborough Athletic

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Scarborough Athletic — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Scarborough Athletic — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Scarborough Athletic — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Scarborough Athletic — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Scarborough Athletic — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Scarborough Athletic — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Hednesford Town

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hednesford Town — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hednesford Town — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hednesford Town — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Serie - Scarborough Athletic

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Scarborough Athletic — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb Hednesford TownHednesford Town34Herb Scarborough AthleticScarborough Athletic

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hednesford Town jest o 35% lepsza niż Scarborough Athletic pod względem odsetku wygranych meczów.

Hednesford TownDomWyjazdOgółem
Win %
60%
33%
54%
Śr. goli/mecz
2.90
3.67
3.08
Strzelone
2.20
2.33
2.23
Stracone
0.70
1.33
0.85
BTTS %
40%
0%
31%
Czyste konto %
60%
33%
54%
Nie strzelił %
0%
67%
15%
Scarborough AthleticDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
1.80
3.10
2.45
Strzelone
1.00
1.70
1.35
Stracone
0.80
1.40
1.10
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
30%
10%
20%

Ostatnie 10 meczów

Hednesford Town jest o +29% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
Hednesford Town u siebie
1.70 gola/mecz
Scarborough Athletic na wyjeździe

Progi bramkowe

Hednesford TownScarborough Athletic
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
69% (9/13)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
77% (10/13)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
77% (10/13)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
77% (10/13)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHednesford TownScarborough Athletic
Under 0.5
6% (2/33)
0% (0/13)
10% (2/20)
Under 1.5
15% (5/33)
0% (0/13)
25% (5/20)
Under 2.5
55% (18/33)
54% (7/13)
55% (11/20)
Under 3.5
79% (26/33)
77% (10/13)
80% (16/20)
Under 4.5
88% (29/33)
85% (11/13)
90% (18/20)
Under 5.5
91% (30/33)
85% (11/13)
95% (19/20)
National League - North — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Macclesfield6510162.67
2Hereford6411132.17
3Oxford City6411132.17
4Chester6411132.17
5Hebburn Town6411132.17
6Harborough Town6321111.83
7South Shields5320112.20
8Buxton6312101.67
10Bedford Town630391.50
11Spalding United622281.33
12Chorley622281.33
13Morecambe621371.17
14King's Lynn Town621371.17
15Merthyr Town613261.00
16Marine620461.00
17Hednesford Town613261.00
18Darlington 1883620461.00
19Worksop Town620461.00
20Brackley Town512251.00
21Southport612350.83
22Spennymoor Town612350.83
23Radcliffe610530.50