Football Stats
Herb Hebburn Town
Hebburn TownŚr. pkt/mecz 1.75
Anglia / National League - North18 sierpnia 2026 20:45
Herb Worksop Town
Worksop TownŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Hebburn Town

1W — Hebburn Town0D0W — Worksop Town

Streaki - Hebburn Town

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hebburn Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Hebburn Town — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Hebburn Town — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Hebburn Town — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hebburn Town — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Hebburn Town — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Hebburn Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Hebburn Town — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • Hebburn Town — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Worksop Town

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Worksop Town — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Worksop Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Worksop Town — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Worksop Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Worksop Town — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie - Hebburn Town

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hebburn Town — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hebburn Town — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hebburn Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Worksop Town

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Worksop Town — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Worksop Town — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Worksop Town — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Worksop Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Worksop Town — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Worksop Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
18.08Herb Hebburn TownHebburn Town10Herb Worksop TownWorksop Town

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Worksop Town jest o 11% lepsza niż Hebburn Town pod względem odsetku wygranych meczów.

Hebburn TownDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
3.70
3.00
3.35
Strzelone
2.40
1.70
2.05
Stracone
1.30
1.30
1.30
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Worksop TownDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
3.30
2.60
2.95
Strzelone
2.30
1.20
1.75
Stracone
1.00
1.40
1.20
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
0%
10%
5%

Ostatnie 10 meczów

Hebburn Town jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.40 gola/mecz
Hebburn Town u siebie
1.20 gola/mecz
Worksop Town na wyjeździe

Progi bramkowe

Hebburn TownWorksop Town
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
80% (16/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHebburn TownWorksop Town
Under 0.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Under 3.5
60% (24/40)
50% (10/20)
70% (14/20)
Under 4.5
73% (29/40)
60% (12/20)
85% (17/20)
Under 5.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
National League - North — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Macclesfield6510162.67
2Hereford6411132.17
3Oxford City6411132.17
4Chester6411132.17
5Hebburn Town6411132.17
6Harborough Town6321111.83
7South Shields5320112.20
8Buxton6312101.67
10Bedford Town630391.50
11Spalding United622281.33
12Chorley622281.33
13Morecambe621371.17
14King's Lynn Town621371.17
15Merthyr Town613261.00
16Marine620461.00
17Hednesford Town613261.00
18Darlington 1883620461.00
19Worksop Town620461.00
20Brackley Town512251.00
21Southport612350.83
22Spennymoor Town612350.83
23Radcliffe610530.50