Football Stats
Herb Worksop Town
Worksop TownŚr. pkt/mecz 1.60
Anglia / National League - North22 sierpnia 2026 16:00
Herb Hereford
HerefordŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Worksop Town

0W — Worksop Town0D3W — Hereford

Streaki - Worksop Town

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Worksop Town — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Worksop Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Worksop Town — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Worksop Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Worksop Town — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Worksop Town — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Hereford

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hereford — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hereford — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hereford — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hereford — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hereford — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hereford — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Worksop Town

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Worksop Town — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Worksop Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Worksop Town — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Hereford

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hereford — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Hereford — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Hereford — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb Worksop TownWorksop Town03Herb HerefordHereford
07.03Herb Worksop TownWorksop Town23Herb HerefordHereford
20.09Herb HerefordHereford21Herb Worksop TownWorksop Town

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Worksop Town jest o 43% lepsza niż Hereford pod względem odsetku wygranych meczów.

Worksop TownDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
3.30
2.70
3.00
Strzelone
2.30
1.20
1.75
Stracone
1.00
1.50
1.25
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
HerefordDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.80
3.20
3.00
Strzelone
1.60
1.10
1.35
Stracone
1.20
2.10
1.65
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
20%
20%

Ostatnie 10 meczów

Worksop Town jest o +109% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
Worksop Town u siebie
1.10 gola/mecz
Hereford na wyjeździe

Progi bramkowe

Worksop TownHereford
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemWorksop TownHereford
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 2.5
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Under 3.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
National League - North — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Macclesfield6510162.67
2Hereford6411132.17
3Oxford City6411132.17
4Chester6411132.17
5Hebburn Town6411132.17
6Harborough Town6321111.83
7South Shields5320112.20
8Buxton6312101.67
10Bedford Town630391.50
11Spalding United622281.33
12Chorley622281.33
13Morecambe621371.17
14King's Lynn Town621371.17
15Merthyr Town613261.00
16Marine620461.00
17Hednesford Town613261.00
18Darlington 1883620461.00
19Worksop Town620461.00
20Brackley Town512251.00
21Southport612350.83
22Spennymoor Town612350.83
23Radcliffe610530.50