Football Stats
Herb Scarborough Athletic
Scarborough AthleticŚr. pkt/mecz 1.65
Anglia / National League - North29 sierpnia 2026 16:00
Herb Southport
SouthportŚr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Scarborough Athletic

Streaki - Scarborough Athletic

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Scarborough Athletic — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Scarborough Athletic — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Scarborough Athletic — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Scarborough Athletic — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Scarborough Athletic — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Scarborough Athletic — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Scarborough Athletic — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Scarborough Athletic — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Southport

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Southport — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Southport — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Southport — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Southport — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Southport — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Southport — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Southport — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Southport — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Southport — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Scarborough Athletic

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Scarborough Athletic — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Scarborough Athletic — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Scarborough Athletic — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Southport

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Southport — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Southport — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Southport — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Southport — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Southport — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Scarborough AthleticScarborough Athletic51Herb SouthportSouthport
03.01Herb SouthportSouthport11Herb Scarborough AthleticScarborough Athletic
30.08Herb Scarborough AthleticScarborough Athletic20Herb SouthportSouthport
22.03Herb SouthportSouthport01Herb Scarborough AthleticScarborough Athletic
19.10Herb Scarborough AthleticScarborough Athletic12Herb SouthportSouthport
20.02Herb Scarborough AthleticScarborough Athletic01Herb SouthportSouthport
05.09Herb SouthportSouthport31Herb Scarborough AthleticScarborough Athletic
25.03Herb Scarborough AthleticScarborough Athletic01Herb SouthportSouthport
03.12Herb SouthportSouthport11Herb Scarborough AthleticScarborough Athletic

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Southport jest o 11% lepsza niż Scarborough Athletic pod względem odsetku wygranych meczów.

Scarborough AthleticDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
1.70
3.40
2.55
Strzelone
1.10
1.70
1.40
Stracone
0.60
1.70
1.15
BTTS %
40%
80%
60%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
SouthportDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
3.00
3.40
3.20
Strzelone
2.00
1.50
1.75
Stracone
1.00
1.90
1.45
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
10%
10%
10%

Ostatnie 10 meczów

Southport jest o +36% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Scarborough Athletic u siebie
1.50 gola/mecz
Southport na wyjeździe

Progi bramkowe

Scarborough AthleticSouthport
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
50% (5/10)
90% (9/10)
Over 2.5
30% (3/10)
80% (8/10)
Over 3.5
10% (1/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemScarborough AthleticSouthport
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Under 2.5
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Under 3.5
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
National League - North — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Macclesfield6510162.67
2Hereford6411132.17
3Oxford City6411132.17
4Chester6411132.17
5Hebburn Town6411132.17
6Harborough Town6321111.83
7South Shields5320112.20
8Buxton6312101.67
10Bedford Town630391.50
11Spalding United622281.33
12Chorley622281.33
13Morecambe621371.17
14King's Lynn Town621371.17
15Merthyr Town613261.00
16Marine620461.00
17Hednesford Town613261.00
18Darlington 1883620461.00
19Worksop Town620461.00
20Brackley Town512251.00
21Southport612350.83
22Spennymoor Town612350.83
23Radcliffe610530.50