Football Stats
Herb Spalding United
Spalding UnitedŚr. pkt/mecz 1.63
Anglia / National League - North29 sierpnia 2026 16:00
Herb Worksop Town
Worksop TownŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Spalding United

Streaki - Spalding United

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Spalding United — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (4/4, 100%)
  • Spalding United — jest niepokonany u siebie (3/4, 75%)
  • Spalding United — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (3/4, 75%)
  • Spalding United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (3/4, 75%)
  • Spalding United — poniżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (3/4, 75%)
  • Spalding United — więcej goli pada w 1. połowie u siebie (3/4, 75%)
  • Spalding United — nie wygrywa 1. połowę (6/8, 75%)

Streaki - Worksop Town

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Worksop Town — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Worksop Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Worksop Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Worksop Town — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Spalding United

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Spalding United — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Spalding United — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Spalding United — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Spalding United — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu

Serie - Worksop Town

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Worksop Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Worksop Town — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Spalding UnitedSpalding United31Herb Worksop TownWorksop Town

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Spalding UnitedDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
1.75
2.50
2.13
Strzelone
1.25
1.00
1.13
Stracone
0.50
1.50
1.00
BTTS %
25%
25%
25%
Czyste konto %
50%
25%
38%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Worksop TownDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
3.40
2.70
3.05
Strzelone
2.20
1.20
1.70
Stracone
1.20
1.50
1.35
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
10%
10%

Ostatnie 10 meczów

Spalding United jest o +4% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.25 gola/mecz
Spalding United u siebie
1.20 gola/mecz
Worksop Town na wyjeździe

Progi bramkowe

Spalding UnitedWorksop Town
Over 0.5
75% (3/4)
100% (10/10)
Over 1.5
50% (2/4)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (2/4)
50% (5/10)
Over 3.5
0% (0/4)
30% (3/10)
Nie strzelił
50% (2/4)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
38% (3/8)
80% (16/20)
1. połowa — 1-3 gole
63% (5/8)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
63% (5/8)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
63% (5/8)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSpalding UnitedWorksop Town
Under 0.5
4% (1/28)
13% (1/8)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (7/28)
38% (3/8)
20% (4/20)
Under 2.5
43% (12/28)
50% (4/8)
40% (8/20)
Under 3.5
75% (21/28)
88% (7/8)
70% (14/20)
Under 4.5
89% (25/28)
100% (8/8)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (26/28)
100% (8/8)
90% (18/20)
National League - North — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Macclesfield6510162.67
2Hereford6411132.17
3Oxford City6411132.17
4Chester6411132.17
5Hebburn Town6411132.17
6Harborough Town6321111.83
7South Shields5320112.20
8Buxton6312101.67
10Bedford Town630391.50
11Spalding United622281.33
12Chorley622281.33
13Morecambe621371.17
14King's Lynn Town621371.17
15Merthyr Town613261.00
16Marine620461.00
17Hednesford Town613261.00
18Darlington 1883620461.00
19Worksop Town620461.00
20Brackley Town512251.00
21Southport612350.83
22Spennymoor Town612350.83
23Radcliffe610530.50