Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Chester
Streaki - Chester
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Chester — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Chester — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Chester — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Chester — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Chester — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Chester — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Chester — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Chester — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Morecambe
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Morecambe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Morecambe — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Morecambe — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Morecambe — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Morecambe — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Morecambe — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Morecambe — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Morecambe — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Morecambe — więcej goli pada w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Chester
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Chester — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Chester — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Chester — jest niepokonany w 1. połowie w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Chester — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Chester — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Chester — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Morecambe
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Morecambe — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Morecambe — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Morecambe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 24 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Chester jest o 160% lepsza niż Morecambe pod względem odsetku wygranych meczów.
| Chester | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 60% | 65% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.70 | 2.40 |
Strzelone | 1.40 | 1.50 | 1.45 |
Stracone | 0.70 | 1.20 | 0.95 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 0% | 5% |
| Morecambe | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 5.00 | 3.85 |
Strzelone | 1.20 | 2.10 | 1.65 |
Stracone | 1.50 | 2.90 | 2.20 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Dvs Hereford1-1
- 22.08.2026Wvs Spalding United1-0
- 18.08.2026Wvs Darlington 18831-0
- 15.08.2026Wvs King's Lynn Town2-0
- 08.08.2026Wvs Chorley2-1
- 29.04.2026Lvs Macclesfield1-2
- 25.04.2026Dvs King's Lynn Town0-0
- 18.04.2026Wvs Oxford City2-1
- 11.04.2026Wvs AFC Fylde1-0
- 06.04.2026Wvs Macclesfield2-0
- 28.08.2026Wvs AFC Telford United2-1
- 22.08.2026Lvs Radcliffe1-2
- 18.08.2026Lvs South Shields0-1
- 15.08.2026Lvs Harborough Town0-1
- 08.08.2026Dvs Spennymoor Town1-1
- 25.04.2026Lvs Forest Green0-5
- 18.04.2026Lvs Boreham Wood0-3
- 11.04.2026Lvs Woking1-5
- 06.04.2026Dvs Carlisle2-2
- 03.04.2026Wvs Rochdale4-2
Progi bramkowe
| Chester | Morecambe | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 80% (8/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
| Chester | Morecambe | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
| Chester | Morecambe | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Chester | Morecambe | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 90% (18/20) | 45% (9/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 95% (19/20) | 55% (11/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |

