Football Stats
Herb Harborough Town
Harborough TownŚr. pkt/mecz 1.82
Anglia / National League - North31 sierpnia 2026 16:00
Herb Marine
MarineŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Harborough Town

1W — Harborough Town0D0W — Marine

Streaki - Harborough Town

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Harborough Town — jest niepokonany u siebie (6/6, 100%)
  • Harborough Town — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (6/6, 100%)
  • Harborough Town — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (5/6, 83%)
  • Harborough Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (9/11, 82%)
  • Harborough Town — powyżej 1.5 gola w meczu (8/11, 73%)

Streaki - Marine

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Marine — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Marine — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Marine — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Marine — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Serie - Harborough Town

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Harborough Town — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Harborough Town — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Harborough Town — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Harborough Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Marine

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Marine — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Marine — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Marine — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Herb Harborough TownHarborough Town21Herb MarineMarine

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Harborough Town jest o 29% lepsza niż Marine pod względem odsetku wygranych meczów.

Harborough TownDomWyjazdOgółem
Win %
67%
20%
45%
Śr. goli/mecz
2.83
2.80
2.82
Strzelone
2.00
1.60
1.82
Stracone
0.83
1.20
1.00
BTTS %
50%
80%
64%
Czyste konto %
50%
20%
36%
Nie strzelił %
33%
0%
18%
MarineDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
3.50
2.40
2.95
Strzelone
1.80
1.20
1.50
Stracone
1.70
1.20
1.45
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
30%
40%
35%

Ostatnie 10 meczów

Harborough Town jest o +67% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Harborough Town u siebie
1.20 gola/mecz
Marine na wyjeździe

Progi bramkowe

Harborough TownMarine
Over 0.5
67% (4/6)
90% (9/10)
Over 1.5
50% (3/6)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (3/6)
40% (4/10)
Over 3.5
50% (3/6)
20% (2/10)
Nie strzelił
33% (2/6)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
36% (4/11)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (6/11)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (5/11)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
73% (8/11)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHarborough TownMarine
Under 0.5
10% (3/31)
18% (2/11)
5% (1/20)
Under 1.5
26% (8/31)
27% (3/11)
25% (5/20)
Under 2.5
48% (15/31)
45% (5/11)
50% (10/20)
Under 3.5
65% (20/31)
64% (7/11)
65% (13/20)
Under 4.5
71% (22/31)
73% (8/11)
70% (14/20)
Under 5.5
90% (28/31)
91% (10/11)
90% (18/20)
National League - North — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Macclesfield6510162.67
2Hereford6411132.17
3Oxford City6411132.17
4Chester6411132.17
5Hebburn Town6411132.17
6Harborough Town6321111.83
7South Shields5320112.20
8Buxton6312101.67
10Bedford Town630391.50
11Spalding United622281.33
12Chorley622281.33
13Morecambe621371.17
14King's Lynn Town621371.17
15Merthyr Town613261.00
16Marine620461.00
17Hednesford Town613261.00
18Darlington 1883620461.00
19Worksop Town620461.00
20Brackley Town512251.00
21Southport612350.83
22Spennymoor Town612350.83
23Radcliffe610530.50