Football Stats
Herb Worksop Town
Worksop TownŚr. pkt/mecz 1.40
Anglia / National League - North31 sierpnia 2026 16:00
Herb Oxford City
Oxford CityŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Worksop Town

0W — Worksop Town0D3W — Oxford City

Streaki - Worksop Town

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Worksop Town — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Worksop Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Worksop Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Worksop Town — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Worksop Town — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Worksop Town — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Oxford City

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Oxford City — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Oxford City — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Oxford City — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Oxford City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Oxford City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Oxford City — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Oxford City — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Oxford City — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Oxford City — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Oxford City — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie - Worksop Town

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Worksop Town — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Worksop Town — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Worksop Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Serie - Oxford City

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Oxford City — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Oxford City — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Oxford City — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Oxford City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Herb Worksop TownWorksop Town01Herb Oxford CityOxford City
14.02Herb Worksop TownWorksop Town12Herb Oxford CityOxford City
08.11Herb Oxford CityOxford City20Herb Worksop TownWorksop Town

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Oxford City jest o 22% lepsza niż Worksop Town pod względem odsetku wygranych meczów.

Worksop TownDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
3.40
3.00
3.20
Strzelone
2.20
1.20
1.70
Stracone
1.20
1.80
1.50
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Oxford CityDomWyjazdOgółem
Win %
40%
70%
55%
Śr. goli/mecz
2.40
3.10
2.75
Strzelone
1.20
2.10
1.65
Stracone
1.20
1.00
1.10
BTTS %
40%
90%
65%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
30%
0%
15%

Ostatnie 10 meczów

Worksop Town jest o +5% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
Worksop Town u siebie
2.10 gola/mecz
Oxford City na wyjeździe

Progi bramkowe

Worksop TownOxford City
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
90% (18/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemWorksop TownOxford City
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 2.5
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Under 3.5
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
National League - North — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Macclesfield6510162.67
2Hereford6411132.17
3Oxford City6411132.17
4Chester6411132.17
5Hebburn Town6411132.17
6Harborough Town6321111.83
7South Shields5320112.20
8Buxton6312101.67
10Bedford Town630391.50
11Spalding United622281.33
12Chorley622281.33
13Morecambe621371.17
14King's Lynn Town621371.17
15Merthyr Town613261.00
16Marine620461.00
17Hednesford Town613261.00
18Darlington 1883620461.00
19Worksop Town620461.00
20Brackley Town512251.00
21Southport612350.83
22Spennymoor Town612350.83
23Radcliffe610530.50