Football Stats
Herb Brackley Town
Brackley TownŚr. pkt/mecz 0.55
Anglia / National League - North5 września 2026 16:00
Herb Harborough Town
Harborough TownŚr. pkt/mecz 1.92

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Brackley Town

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Brackley Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Brackley Town — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Brackley Town — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Brackley Town — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Brackley Town — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Brackley Town — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Brackley Town — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Brackley Town — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Brackley Town — powyżej 19.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Brackley Town — poniżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Brackley Town — powyżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Brackley Town — powyżej 7.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Brackley Town — poniżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
  • Brackley Town — poniżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Brackley Town — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)

Streaki - Harborough Town

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Harborough Town — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (5/5, 100%)
  • Harborough Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (5/5, 100%)
  • Harborough Town — jest niepokonany na wyjeździe (4/5, 80%)
  • Harborough Town — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (4/5, 80%)
  • Harborough Town — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (4/5, 80%)
  • Harborough Town — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (4/5, 80%)
  • Harborough Town — jest niepokonany w 2. połowie (10/12, 83%)

Serie - Brackley Town

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Brackley Town — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Brackley Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brackley Town — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brackley Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Serie - Harborough Town

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Harborough Town — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Harborough Town — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Harborough Town — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Harborough Town — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Harborough Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Harborough Town jest o 400% lepsza niż Brackley Town pod względem odsetku wygranych meczów.

Brackley TownDomWyjazdOgółem
Win %
10%
10%
10%
Śr. goli/mecz
2.40
3.80
3.10
Strzelone
0.70
1.10
0.90
Stracone
1.70
2.70
2.20
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Harborough TownDomWyjazdOgółem
Win %
71%
20%
50%
Śr. goli/mecz
2.86
2.80
2.83
Strzelone
2.00
1.60
1.83
Stracone
0.86
1.20
1.00
BTTS %
57%
80%
67%
Czyste konto %
43%
20%
33%
Nie strzelił %
29%
0%
17%

Ostatnie 10 meczów

Harborough Town jest o +129% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.70 gola/mecz
Brackley Town u siebie
1.60 gola/mecz
Harborough Town na wyjeździe

Progi bramkowe

Brackley TownHarborough Town
Over 0.5
100% (10/10)
100% (5/5)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (5/5)
Over 2.5
30% (3/10)
60% (3/5)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (1/5)
Nie strzelił
40% (4/10)
0% (0/5)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
42% (5/12)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
58% (7/12)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (6/12)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
75% (9/12)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemBrackley TownHarborough Town
Match Cards AVG
3.00 (2/2)
3.00 (2/2)
Over 0.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 1.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 2.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 3.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 4.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 5.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 6.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 7.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Total Cards
6
6
Highest in a Match
4
4
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBrackley TownHarborough Town
Under 0.5
6% (2/32)
0% (0/20)
17% (2/12)
Under 1.5
16% (5/32)
10% (2/20)
25% (3/12)
Under 2.5
41% (13/32)
40% (8/20)
42% (5/12)
Under 3.5
69% (22/32)
70% (14/20)
67% (8/12)
Under 4.5
81% (26/32)
85% (17/20)
75% (9/12)
Under 5.5
94% (30/32)
95% (19/20)
92% (11/12)
National League - North — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Macclesfield6510162.67
2Hereford6411132.17
3Oxford City6411132.17
4Chester6411132.17
5Hebburn Town6411132.17
6Harborough Town6321111.83
7South Shields5320112.20
8Buxton6312101.67
10Bedford Town630391.50
11Spalding United622281.33
12Chorley622281.33
13Morecambe621371.17
14King's Lynn Town621371.17
15Merthyr Town613261.00
16Marine620461.00
17Hednesford Town613261.00
18Darlington 1883620461.00
19Worksop Town620461.00
20Brackley Town512251.00
21Southport612350.83
22Spennymoor Town612350.83
23Radcliffe610530.50