Football Stats
Herb Podvinci
PodvinciŚr. pkt/mecz 1.15
Słowenia / 3. SNL - East15 sierpnia 2026 17:30
Herb Odranci
OdranciŚr. pkt/mecz 1.47

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Podvinci

0W — Podvinci0D1W — Odranci

Streaki - Podvinci

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Podvinci — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Podvinci — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Podvinci — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Podvinci — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Podvinci — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Podvinci — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Odranci

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Odranci — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/8, 88%)
  • Odranci — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/8, 88%)
  • Odranci — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (4/5, 80%)
  • Odranci — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (4/5, 80%)
  • Odranci — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (4/5, 80%)
  • Odranci — wygrywa na wyjeździe (6/8, 75%)
  • Odranci — jest niepokonany na wyjeździe (6/8, 75%)
  • Odranci — nie wygrywa 1. połowę (8/10, 80%)

Serie - Podvinci

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Podvinci — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Podvinci — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Podvinci — nie wygrywa 1. połowę w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Podvinci — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu

Serie - Odranci

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb PodvinciPodvinci13Herb OdranciOdranci

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Odranci jest o 57% lepsza niż Podvinci pod względem odsetku wygranych meczów.

PodvinciDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
2.30
2.20
2.25
Strzelone
1.10
1.00
1.05
Stracone
1.20
1.20
1.20
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
OdranciDomWyjazdOgółem
Win %
14%
75%
47%
Śr. goli/mecz
3.57
4.50
4.07
Strzelone
1.14
3.38
2.33
Stracone
2.43
1.13
1.73
BTTS %
57%
13%
33%
Czyste konto %
14%
63%
40%
Nie strzelił %
29%
25%
27%

Ostatnie 10 meczów

Odranci jest o +207% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Podvinci u siebie
3.38 gola/mecz
Odranci na wyjeździe

Progi bramkowe

PodvinciOdranci
Over 0.5
100% (10/10)
100% (8/8)
Over 1.5
70% (7/10)
88% (7/8)
Over 2.5
30% (3/10)
88% (7/8)
Over 3.5
20% (2/10)
50% (4/8)
Nie strzelił
30% (3/10)
25% (2/8)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (6/10)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (7/10)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
40% (4/10)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
70% (7/10)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPodvinciOdranci
Under 0.5
3% (1/35)
5% (1/20)
0% (0/15)
Under 1.5
26% (9/35)
35% (7/20)
13% (2/15)
Under 2.5
43% (15/35)
65% (13/20)
13% (2/15)
Under 3.5
66% (23/35)
75% (15/20)
53% (8/15)
Under 4.5
86% (30/35)
95% (19/20)
73% (11/15)
Under 5.5
89% (31/35)
100% (20/20)
73% (11/15)
3. SNL - East — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1NK Ormoz330093.00
2Odranci330093.00
3Fužinar320162.00
4Ljutomer320162.00
6Podvinci311141.33
7Šmartno311141.33
8Hajdina311141.33
9Limbuš Pekre310231.00
10Čarda Martjanci310231.00
11Videm310231.00
12Rače302120.67
13Šampion Celje301210.33
14Dobrovce300300.00