Football Stats
Herb Limbuš Pekre
Limbuš PekreŚr. pkt/mecz 1.67
Słowenia / 3. SNL - East29 sierpnia 2026 17:00
Herb Odranci
OdranciŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Limbuš Pekre

0W — Limbuš Pekre0D1W — Odranci

Streaki - Limbuš Pekre

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Limbuš Pekre — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/8, 100%)
  • Limbuš Pekre — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (5/5, 100%)
  • Limbuš Pekre — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/8, 88%)
  • Limbuš Pekre — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (6/8, 75%)

Streaki - Odranci

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Odranci — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/9, 89%)
  • Odranci — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/9, 89%)
  • Odranci — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (5/6, 83%)
  • Odranci — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (5/6, 83%)
  • Odranci — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (5/6, 83%)
  • Odranci — wygrywa na wyjeździe (7/9, 78%)
  • Odranci — jest niepokonany na wyjeździe (7/9, 78%)
  • Odranci — nie wygrywa 1. połowę (9/12, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Limbuš PekreLimbuš Pekre12Herb OdranciOdranci

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Limbuš PekreDomWyjazdOgółem
Win %
63%
0%
56%
Śr. goli/mecz
4.75
9.00
5.22
Strzelone
2.88
0.00
2.56
Stracone
1.88
9.00
2.67
BTTS %
75%
0%
67%
Czyste konto %
13%
0%
11%
Nie strzelił %
13%
100%
22%
OdranciDomWyjazdOgółem
Win %
25%
78%
53%
Śr. goli/mecz
3.63
4.44
4.06
Strzelone
1.38
3.33
2.41
Stracone
2.25
1.11
1.65
BTTS %
63%
22%
41%
Czyste konto %
13%
56%
35%
Nie strzelił %
25%
22%
24%

Ostatnie 10 meczów

Odranci jest o +16% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.88 gola/mecz
Limbuš Pekre u siebie
3.33 gola/mecz
Odranci na wyjeździe

Progi bramkowe

Limbuš PekreOdranci
Over 0.5
100% (8/8)
100% (9/9)
Over 1.5
100% (8/8)
89% (8/9)
Over 2.5
88% (7/8)
89% (8/9)
Over 3.5
75% (6/8)
56% (5/9)
Nie strzelił
13% (1/8)
22% (2/9)
1. połowa — 1-2 gole
67% (4/6)
67% (8/12)
1. połowa — 1-3 gole
67% (4/6)
75% (9/12)
2. połowa — 1-2 gole
17% (1/6)
42% (5/12)
2. połowa — 1-3 gole
33% (2/6)
75% (9/12)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLimbuš PekreOdranci
Under 0.5
0% (0/26)
0% (0/9)
0% (0/17)
Under 1.5
8% (2/26)
0% (0/9)
12% (2/17)
Under 2.5
12% (3/26)
11% (1/9)
12% (2/17)
Under 3.5
38% (10/26)
22% (2/9)
47% (8/17)
Under 4.5
65% (17/26)
44% (4/9)
76% (13/17)
Under 5.5
69% (18/26)
56% (5/9)
76% (13/17)
3. SNL - East — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1NK Ormoz330093.00
2Odranci330093.00
3Fužinar320162.00
4Ljutomer320162.00
6Podvinci311141.33
7Šmartno311141.33
8Hajdina311141.33
9Limbuš Pekre310231.00
10Čarda Martjanci310231.00
11Videm310231.00
12Rače302120.67
13Šampion Celje301210.33
14Dobrovce300300.00