Football Stats
Herb Videm
VidemŚr. pkt/mecz 1.95
Słowenia / 3. SNL - East6 września 2026 10:30
Herb Dobrovce
DobrovceŚr. pkt/mecz 0.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Videm

3W — Videm0D1W — Dobrovce

Streaki - Videm

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Videm — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Videm — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Videm — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Videm — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
  • Videm — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Videm — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Videm — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Videm — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Videm — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Dobrovce

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dobrovce — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dobrovce — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dobrovce — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dobrovce — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dobrovce — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dobrovce — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Videm

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Videm — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Videm — powyżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Videm — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - Dobrovce

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dobrovce — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dobrovce — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Dobrovce — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Dobrovce — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dobrovce — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Dobrovce — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.03Herb VidemVidem42Herb DobrovceDobrovce
29.08Herb DobrovceDobrovce15Herb VidemVidem
05.06Herb DobrovceDobrovce13Herb VidemVidem
19.09Herb DobrovceDobrovce41Herb VidemVidem

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Videm jest o 500% lepsza niż Dobrovce pod względem odsetku wygranych meczów.

VidemDomWyjazdOgółem
Win %
90%
30%
60%
Śr. goli/mecz
3.40
4.00
3.70
Strzelone
2.50
1.70
2.10
Stracone
0.90
2.30
1.60
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
DobrovceDomWyjazdOgółem
Win %
10%
10%
10%
Śr. goli/mecz
3.80
3.10
3.45
Strzelone
1.10
0.70
0.90
Stracone
2.70
2.40
2.55
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
0%
10%
5%
Nie strzelił %
30%
40%
35%

Ostatnie 10 meczów

Videm jest o +257% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.50 gola/mecz
Videm u siebie
0.70 gola/mecz
Dobrovce na wyjeździe

Progi bramkowe

VidemDobrovce
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
42% (8/19)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
63% (12/19)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
63% (12/19)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
68% (13/19)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVidemDobrovce
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Under 2.5
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Under 3.5
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Under 4.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 5.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
3. SNL - East — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1NK Ormoz330093.00
2Odranci330093.00
3Fužinar320162.00
4Ljutomer320162.00
6Podvinci311141.33
7Šmartno311141.33
8Hajdina311141.33
9Limbuš Pekre310231.00
10Čarda Martjanci310231.00
11Videm310231.00
12Rače302120.67
13Šampion Celje301210.33
14Dobrovce300300.00