Football Stats
Herb Čarda Martjanci
Čarda MartjanciŚr. pkt/mecz 1.45
Słowenia / 3. SNL - East13 września 2026 16:30
Herb Šmartno
ŠmartnoŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Čarda Martjanci

1W — Čarda Martjanci0D1W — Šmartno

Streaki - Čarda Martjanci

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Čarda Martjanci — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (10/10, 100%)
  • Čarda Martjanci — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Čarda Martjanci — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Čarda Martjanci — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Čarda Martjanci — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Čarda Martjanci — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Čarda Martjanci — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Čarda Martjanci — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Čarda Martjanci — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Čarda Martjanci — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Šmartno

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Šmartno — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Šmartno — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Šmartno — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Šmartno — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Šmartno — jest niepokonany w 2. połowie (14/19, 74%)

Serie - Čarda Martjanci

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Čarda Martjanci — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Čarda Martjanci — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Čarda Martjanci — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Čarda Martjanci — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Čarda Martjanci — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Šmartno

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Šmartno — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.03Herb Čarda MartjanciČarda Martjanci32Herb ŠmartnoŠmartno
31.08Herb ŠmartnoŠmartno21Herb Čarda MartjanciČarda Martjanci

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Čarda Martjanci jest o 50% lepsza niż Šmartno pod względem odsetku wygranych meczów.

Čarda MartjanciDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
5.00
3.40
4.20
Strzelone
3.00
1.40
2.20
Stracone
2.00
2.00
2.00
BTTS %
100%
50%
75%
Czyste konto %
0%
10%
5%
Nie strzelił %
0%
40%
20%
ŠmartnoDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.50
3.40
2.95
Strzelone
1.40
1.50
1.45
Stracone
1.10
1.90
1.50
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
30%
20%
25%

Ostatnie 10 meczów

Čarda Martjanci jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
3.00 gola/mecz
Čarda Martjanci u siebie
1.50 gola/mecz
Šmartno na wyjeździe

Progi bramkowe

Čarda MartjanciŠmartno
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5
100% (10/10)
50% (5/10)
Over 3.5
90% (9/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
53% (10/19)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
63% (12/19)
2. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
63% (12/19)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
79% (15/19)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemČarda MartjanciŠmartno
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Under 2.5
35% (14/40)
20% (4/20)
50% (10/20)
Under 3.5
53% (21/40)
35% (7/20)
70% (14/20)
Under 4.5
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Under 5.5
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
3. SNL - East — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1NK Ormoz330093.00
2Odranci330093.00
3Fužinar320162.00
4Ljutomer320162.00
6Podvinci311141.33
7Šmartno311141.33
8Hajdina311141.33
9Limbuš Pekre310231.00
10Čarda Martjanci310231.00
11Videm310231.00
12Rače302120.67
13Šampion Celje301210.33
14Dobrovce300300.00