Football Stats
Herb Rače
RačeŚr. pkt/mecz 1.10
Słowenia / 3. SNL - East12 września 2026 16:30
Herb Videm
VidemŚr. pkt/mecz 1.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Rače

0W — Rače1D1W — Videm

Streaki - Rače

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rače — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Rače — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Rače — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Rače — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Rače — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Rače — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Videm

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Videm — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/9, 89%)
  • Videm — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
  • Videm — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Videm — jest niepokonany w 2. połowie (16/19, 84%)
  • Videm — jest niepokonany w 1. połowie (15/19, 79%)
  • Videm — jest niepokonany (15/20, 75%)

Serie - Rače

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rače — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Serie - Videm

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Videm — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Videm — powyżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Videm — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
11.04Herb RačeRače11Herb VidemVidem
28.09Herb VidemVidem30Herb RačeRače

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Videm jest o 140% lepsza niż Rače pod względem odsetku wygranych meczów.

RačeDomWyjazdOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.80
2.80
2.30
Strzelone
0.80
1.20
1.00
Stracone
1.00
1.60
1.30
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
VidemDomWyjazdOgółem
Win %
90%
30%
60%
Śr. goli/mecz
3.40
4.00
3.70
Strzelone
2.50
1.70
2.10
Stracone
0.90
2.30
1.60
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
0%
30%
15%

Ostatnie 10 meczów

Videm jest o +112% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
Rače u siebie
1.70 gola/mecz
Videm na wyjeździe

Progi bramkowe

RačeVidem
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
20% (2/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
42% (8/19)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
63% (12/19)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
63% (12/19)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
68% (13/19)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRačeVidem
Under 0.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 1.5
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Under 2.5
50% (20/40)
65% (13/20)
35% (7/20)
Under 3.5
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Under 4.5
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Under 5.5
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
3. SNL - East — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1NK Ormoz330093.00
2Odranci330093.00
3Fužinar320162.00
4Ljutomer320162.00
6Podvinci311141.33
7Šmartno311141.33
8Hajdina311141.33
9Limbuš Pekre310231.00
10Čarda Martjanci310231.00
11Videm310231.00
12Rače302120.67
13Šampion Celje301210.33
14Dobrovce300300.00