Football Stats
Herb Šmartno
ŠmartnoŚr. pkt/mecz 1.15
Słowenia / 3. SNL - East19 września 2026 16:00
Herb Podvinci
PodvinciŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Šmartno

1W — Šmartno1D0W — Podvinci

Streaki - Šmartno

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Šmartno — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/9, 89%)
  • Šmartno — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/9, 78%)
  • Šmartno — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/9, 78%)
  • Šmartno — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Streaki - Podvinci

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Podvinci — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Podvinci — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Podvinci — remisuje 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Podvinci — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Podvinci — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Šmartno

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Šmartno — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Podvinci

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Podvinci — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Podvinci — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Podvinci — nie wygrywa 1. połowę w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Podvinci — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Podvinci — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.05Herb PodvinciPodvinci02Herb ŠmartnoŠmartno
31.10Herb ŠmartnoŠmartno00Herb PodvinciPodvinci

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Šmartno jest o 20% lepsza niż Podvinci pod względem odsetku wygranych meczów.

ŠmartnoDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.50
3.40
2.95
Strzelone
1.40
1.50
1.45
Stracone
1.10
1.90
1.50
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
PodvinciDomWyjazdOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
2.70
2.20
2.45
Strzelone
1.20
0.90
1.05
Stracone
1.50
1.30
1.40
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
20%
30%
25%

Ostatnie 10 meczów

Šmartno jest o +56% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Šmartno u siebie
0.90 gola/mecz
Podvinci na wyjeździe

Progi bramkowe

ŠmartnoPodvinci
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
53% (10/19)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
63% (12/19)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
63% (12/19)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
79% (15/19)
90% (18/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemŠmartnoPodvinci
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 2.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 3.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 4.5
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
3. SNL - East — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1NK Ormoz330093.00
2Odranci330093.00
3Fužinar320162.00
4Ljutomer320162.00
6Podvinci311141.33
7Šmartno311141.33
9Hajdina311141.33
10Limbuš Pekre310231.00
11Videm310231.00
12Rače302120.67
13Šampion Celje301210.33
14Dobrovce300300.00