Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Milsami Orhei
Streaki - Milsami Orhei
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Milsami Orhei — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Milsami Orhei — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Milsami Orhei — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
- Milsami Orhei — remisuje 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
- Milsami Orhei — nie strzela gola u siebie (8/10, 80%)
- Milsami Orhei — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Milsami Orhei — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Milsami Orhei — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Milsami Orhei — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Sireți
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sireți — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/8, 100%)
- Sireți — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/8, 88%)
- Sireți — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (6/8, 75%)
- Sireți — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (6/8, 75%)
- Sireți — jest niepokonany w 1. połowie (14/18, 78%)
Serie - Milsami Orhei
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Milsami Orhei — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Milsami Orhei — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Milsami Orhei — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Milsami Orhei — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
Serie - Sireți
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sireți — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sireți — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sireți — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Sireți — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sireți jest o 95% lepsza niż Milsami Orhei pod względem odsetku wygranych meczów.
| Milsami Orhei | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 0.90 | 2.60 | 1.75 |
Strzelone | 0.30 | 0.80 | 0.55 |
Stracone | 0.60 | 1.80 | 1.20 |
BTTS % | 10% | 50% | 30% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 80% | 40% | 60% |
| Sireți | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 25% | 39% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.63 | 2.61 |
Strzelone | 1.70 | 0.88 | 1.33 |
Stracone | 0.90 | 1.75 | 1.28 |
BTTS % | 40% | 38% | 39% |
Czyste konto % | 50% | 25% | 39% |
Nie strzelił % | 30% | 38% | 33% |
Ostatnie 10 meczów
- 26.07.2026Dvs Sheriff Tiraspol0-0
- 19.07.2026Wvs CSF Bălți2-1
- 16.07.2026Lvs Velež0-1
- 12.07.2026Lvs Dacia-Buiucani0-1
- 09.07.2026Dvs Velež1-1
- 04.07.2026Lvs Petrocub0-5
- 27.06.2026Dvs Zimbru0-0
- 17.05.2026Dvs Sheriff Tiraspol0-0
- 09.05.2026Wvs Dacia-Buiucani2-1
- 02.05.2026Lvs Petrocub0-3
- 26.07.2026Dvs Petrocub0-0
- 18.07.2026Dvs Zimbru1-1
- 11.07.2026Lvs Politehnica UTM1-2
- 05.07.2026Lvs Dacia-Buiucani0-3
- 28.06.2026Lvs Sheriff Tiraspol0-3
- 27.05.2026Dvs Floreşti0-0
- 20.05.2026Wvs Iskra1-0
- 16.05.2026Wvs Oguzsport5-2
- 09.05.2026Wvs FC Stăuceni4-3
- 05.05.2026Lvs Iskra0-3
Progi bramkowe
| Milsami Orhei | Sireți | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 100% (8/8) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 100% (8/8) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 50% (4/8) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 13% (1/8) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 38% (3/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 25% (5/20) | 39% (7/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 30% (6/20) | 50% (9/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 61% (11/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 72% (13/18) |
| Milsami Orhei | Sireți | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 0% (0/10) | 75% (6/8) |
Over 1.5 | 0% (0/10) | 38% (3/8) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 13% (1/8) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/8) |
Nie strzelił | 100% (10/10) | 50% (4/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 25% (5/20) | 39% (7/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 30% (6/20) | 50% (9/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 61% (11/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 72% (13/18) |
| Milsami Orhei | Sireți | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 88% (7/8) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 38% (3/8) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 13% (1/8) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/8) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 63% (5/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 25% (5/20) | 39% (7/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 30% (6/20) | 50% (9/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 61% (11/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 72% (13/18) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Milsami Orhei | Sireți | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 21% (8/38) | 30% (6/20) | 11% (2/18) |
Under 1.5 | 39% (15/38) | 50% (10/20) | 28% (5/18) |
Under 2.5 | 61% (23/38) | 65% (13/20) | 56% (10/18) |
Under 3.5 | 82% (31/38) | 85% (17/20) | 78% (14/18) |
Under 4.5 | 92% (35/38) | 95% (19/20) | 89% (16/18) |
Under 5.5 | 95% (36/38) | 100% (20/20) | 89% (16/18) |

