Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Shabab Al Ahli Dubai
Streaki - Shabab Al Ahli Dubai
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Shabab Al Ahli Dubai — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Shabab Al Ahli Dubai — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Shabab Al Ahli Dubai — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Shabab Al Ahli Dubai — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Shabab Al Ahli Dubai — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Shabab Al Ahli Dubai — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Shabab Al Ahli Dubai — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Shabab Al Ahli Dubai — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Shabab Al Ahli Dubai — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Shabab Al Ahli Dubai — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Shabab Al Ahli Dubai — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Shabab Al Ahli Dubai — powyżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
- Shabab Al Ahli Dubai — powyżej 12.5 rożnych (1/1, 100%)
- Shabab Al Ahli Dubai — powyżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
- Shabab Al Ahli Dubai — powyżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Shabab Al Ahli Dubai — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
Streaki - Al-Dhafra
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Al-Dhafra — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Al-Dhafra — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Al-Dhafra — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Al-Dhafra — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Al-Dhafra — poniżej 19.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Al-Dhafra — powyżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
- Al-Dhafra — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- Al-Dhafra — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
- Al-Dhafra — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
- Al-Dhafra — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Al-Dhafra — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Al-Dhafra — przegrywa (14/20, 70%)
Serie - Shabab Al Ahli Dubai
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Shabab Al Ahli Dubai — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Shabab Al Ahli Dubai — obie drużyny strzelają (BTTS) w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Shabab Al Ahli Dubai — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Shabab Al Ahli Dubai — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
Serie - Al-Dhafra
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Al-Dhafra — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Dhafra — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Shabab Al Ahli Dubai jest o 600% lepsza niż Al-Dhafra pod względem odsetku wygranych meczów.
| Shabab Al Ahli Dubai | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 70% | 70% |
Śr. goli/mecz | 3.90 | 3.90 | 3.90 |
Strzelone | 2.90 | 3.10 | 3.00 |
Stracone | 1.00 | 0.80 | 0.90 |
BTTS % | 80% | 50% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 50% | 35% |
Nie strzelił % | 0% | 0% | 0% |
| Al-Dhafra | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 10% | 10% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.20 | 2.95 |
Strzelone | 0.60 | 1.00 | 0.80 |
Stracone | 2.10 | 2.20 | 2.15 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 50% | 40% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 15.08.2026Wvs Khorfakkan5-1
- 16.05.2026Dvs Al Bataeh1-1
- 10.05.2026Dvs Baniyas SC2-2
- 06.05.2026Wvs Al Nasr2-1
- 29.04.2026Dvs Khorfakkan3-3
- 10.04.2026Lvs Al Ain2-3
- 04.04.2026Wvs Al-Jazira2-1
- 16.03.2026Wvs Dibba Al-Fujairah4-0
- 11.03.2026Wvs Al-Ittihad Kalba5-1
- 07.03.2026Dvs Al Wahda FC1-1
- 15.08.2026Lvs Sharjah FC1-3
- 16.05.2026Wvs Al Wahda FC1-0
- 10.05.2026Lvs Al Ain0-5
- 05.05.2026Dvs Baniyas SC2-2
- 24.04.2026Lvs Ajman0-1
- 11.04.2026Lvs Al Nasr0-1
- 05.04.2026Lvs Dibba Al-Fujairah0-1
- 18.03.2026Lvs Al-Wasl FC0-3
- 10.03.2026Lvs Al-Jazira1-2
- 26.02.2026Dvs Al-Ittihad Kalba1-1
Progi bramkowe
| Shabab Al Ahli Dubai | Al-Dhafra | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
| Shabab Al Ahli Dubai | Al-Dhafra | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
| Shabab Al Ahli Dubai | Al-Dhafra | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Shabab Al Ahli Dubai notuje o 30% wyższy wynik niż Al-Dhafra pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Shabab Al Ahli Dubai | Al-Dhafra | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 11.50 (2/40) | 13.00 (1/20) | 10.00 (1/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 7.5 Corners | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 8.5 Corners | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 9.5 Corners | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 10.5 Corners | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Over 11.5 Corners | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Over 12.5 Corners | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Shabab Al Ahli Dubai | Al-Dhafra | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.00 | 5.00 | 3.00 |
More Corners Than Opponent | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 2.5 Corners Earned | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Corners Earned | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Corners Earned | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Corners Earned | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Corners Earned | 8 | 5 | 3 |
| Ogółem | Shabab Al Ahli Dubai | Al-Dhafra | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 7.50 | 8.00 | 7.00 |
More Corners Than Opponent | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 2.5 Corners Against | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Corners Against | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Corners Against | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 5.5 Corners Against | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 6.5 Corners Against | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 7.5 Corners Against | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Corners Against | 15 | 8 | 7 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Shabab Al Ahli Dubai notuje o 600% wyższy wynik niż Al-Dhafra pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Shabab Al Ahli Dubai | Al-Dhafra | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.00 (2/2) | 7.00 (1/1) | 1.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Over 2.5 Cards | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Over 3.5 Cards | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Over 4.5 Cards | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Cards | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Cards | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Total Cards | 8 | 7 | 1 |
Highest in a Match | 7 | 7 | 1 |
Lowest in a Match | 1 | 7 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Shabab Al Ahli Dubai | Al-Dhafra | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 5% (1/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 25% (5/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 53% (21/40) | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 80% (16/20) | 95% (19/20) |

