Football Stats
Herb Baniyas SC
Baniyas SCŚr. pkt/mecz 1.15
ZEA / Pro League5 września 2026 15:45
Herb Hatta SC
Hatta SCŚr. pkt/mecz 0.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Baniyas SC

5W — Baniyas SC0D0W — Hatta SC

Streaki - Baniyas SC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Baniyas SC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Baniyas SC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Baniyas SC — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Baniyas SC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Baniyas SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Baniyas SC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Baniyas SC — powyżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Baniyas SC — powyżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Baniyas SC — poniżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Baniyas SC — powyżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
  • Baniyas SC — powyżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Baniyas SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)

Streaki - Hatta SC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hatta SC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hatta SC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hatta SC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hatta SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hatta SC — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Baniyas SC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Baniyas SC — przegrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Baniyas SC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Baniyas SC — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Baniyas SC — powyżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Baniyas SC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Baniyas SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Hatta SC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hatta SC — przegrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Hatta SC — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Hatta SC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Hatta SC — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Hatta SC — przegrywa 2. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Hatta SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.04Herb Baniyas SCBaniyas SC42Herb Hatta SCHatta SC
25.11Herb Hatta SCHatta SC01Herb Baniyas SCBaniyas SC
20.03Herb Baniyas SCBaniyas SC10Herb Hatta SCHatta SC
11.12Herb Hatta SCHatta SC03Herb Baniyas SCBaniyas SC
15.12Herb Baniyas SCBaniyas SC10Herb Hatta SCHatta SC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Baniyas SCDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
3.40
2.70
3.05
Strzelone
1.60
1.20
1.40
Stracone
1.80
1.50
1.65
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Hatta SCDomWyjazdOgółem
Win %
0%
0%
0%
Śr. goli/mecz
2.60
4.30
3.45
Strzelone
0.50
1.10
0.80
Stracone
2.10
3.20
2.65
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
60%
40%
50%

Ostatnie 10 meczów

Baniyas SC jest o +45% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Baniyas SC u siebie
1.10 gola/mecz
Hatta SC na wyjeździe

Progi bramkowe

Baniyas SCHatta SC
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
55% (11/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemBaniyas SCHatta SC
Match Corners AVG
7.00 (1/40)
7.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 9.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBaniyas SCHatta SC
Corners Earned Match
1.00
1.00
More Corners Than Opponent
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 2.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 3.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Corners Earned
1
1

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemBaniyas SCHatta SC
Match Cards AVG
8.00 (1/1)
8.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 5.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 6.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Total Cards
8
8
Highest in a Match
8
8
Lowest in a Match
8
8

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBaniyas SCHatta SC
Under 0.5
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Under 1.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 2.5
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Under 3.5
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Under 4.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 5.5
85% (34/40)
95% (19/20)
75% (15/20)
Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Al-Jazira330093.00
3Al Ain330093.00
4Al-Wasl FC320162.00
5Sharjah FC320162.00
6Dubai United320162.00
7Ajman320162.00
8Al Nasr311141.33
9Al Wahda FC310231.00
10Khorfakkan310231.00
11Al-Ittihad Kalba301210.33
12Baniyas SC300300.00
13Hatta SC300300.00
14Al-Dhafra300300.00