Football Stats
Herb FAS
FASŚr. pkt/mecz 2.15
El-Salvador / Primera Division10 sierpnia 2026 01:30
Herb Atletico Balboa
Atletico BalboaŚr. pkt/mecz 0.67

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy FAS

0W — FAS1D0W — Atletico Balboa

Streaki - FAS

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FAS — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • FAS — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
  • FAS — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • FAS — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FAS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FAS — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FAS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FAS — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • FAS — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Atletico Balboa

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atletico Balboa — przegrywa na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Atletico Balboa — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Atletico Balboa — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Atletico Balboa — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Atletico Balboa — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Atletico Balboa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Atletico Balboa — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Atletico Balboa — remisuje 1. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Atletico Balboa — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Atletico Balboa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Atletico Balboa — więcej goli pada w 1. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)

Serie - FAS

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FAS — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FAS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FAS — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Atletico Balboa

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atletico Balboa — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Balboa — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Balboa — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
09.08Herb FASFAS11Herb Atletico BalboaAtletico Balboa

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

FASDomWyjazdOgółem
Win %
90%
40%
65%
Śr. goli/mecz
2.80
3.00
2.90
Strzelone
2.40
1.90
2.15
Stracone
0.40
1.10
0.75
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
Atletico BalboaDomWyjazdOgółem
Win %
0%
0%
0%
Śr. goli/mecz
0.00
6.00
2.00
Strzelone
0.00
2.00
0.67
Stracone
0.00
4.00
1.33
BTTS %
0%
100%
33%
Czyste konto %
100%
0%
67%
Nie strzelił %
100%
0%
67%

Ostatnie 10 meczów

FAS jest o +20% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.40 gola/mecz
FAS u siebie
2.00 gola/mecz
Atletico Balboa na wyjeździe

Progi bramkowe

FASAtletico Balboa
Over 0.5
100% (10/10)
100% (1/1)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (1/1)
Over 2.5
50% (5/10)
100% (1/1)
Over 3.5
40% (4/10)
100% (1/1)
Nie strzelił
0% (0/10)
0% (0/1)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
0% (0/3)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
0% (0/3)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
33% (1/3)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
33% (1/3)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFASAtletico Balboa
Under 0.5
9% (2/23)
0% (0/20)
67% (2/3)
Under 1.5
17% (4/23)
10% (2/20)
67% (2/3)
Under 2.5
52% (12/23)
50% (10/20)
67% (2/3)
Under 3.5
65% (15/23)
65% (13/20)
67% (2/3)
Under 4.5
91% (21/23)
95% (19/20)
67% (2/3)
Under 5.5
91% (21/23)
95% (19/20)
67% (2/3)
Primera Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Inter7430152.14
2FAS7412131.86
3Isidro Metapán7412131.86
4Firpo6321111.83
6Platense723291.29
7Atletico Balboa723291.29
8Alianza622281.33
9Cacahuatique714271.00
10Águila713360.86
12Inca Aruba702520.29