Football Stats
Herb Platense
PlatenseŚr. pkt/mecz 1.05
El-Salvador / Primera Division17 sierpnia 2026 02:00
Herb FAS
FASŚr. pkt/mecz 2.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Platense

2W — Platense3D5W — FAS

Streaki - Platense

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Platense — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Platense — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Platense — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Platense — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Platense — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Platense — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)

Streaki - FAS

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FAS — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FAS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FAS — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FAS — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FAS — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FAS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Platense

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Platense — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Platense — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Platense — poniżej 2.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Platense — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Platense — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - FAS

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FAS — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FAS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FAS — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
17.08Herb PlatensePlatense21Herb FASFAS
01.05Herb FASFAS10Herb PlatensePlatense
08.03Herb PlatensePlatense23Herb FASFAS
16.11Herb FASFAS41Herb PlatensePlatense
14.09Herb PlatensePlatense33Herb FASFAS
03.05Herb PlatensePlatense00Herb FASFAS
09.03Herb FASFAS41Herb PlatensePlatense
31.10Herb PlatensePlatense01Herb FASFAS
29.08Herb FASFAS00Herb PlatensePlatense
10.04Herb PlatensePlatense20Herb FASFAS

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FAS jest o 200% lepsza niż Platense pod względem odsetku wygranych meczów.

PlatenseDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.10
2.70
2.40
Strzelone
1.00
1.40
1.20
Stracone
1.10
1.30
1.20
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
FASDomWyjazdOgółem
Win %
80%
40%
60%
Śr. goli/mecz
2.60
3.00
2.80
Strzelone
2.20
1.90
2.05
Stracone
0.40
1.10
0.75
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
0%
30%
15%

Ostatnie 10 meczów

FAS jest o +90% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Platense u siebie
1.90 gola/mecz
FAS na wyjeździe

Progi bramkowe

PlatenseFAS
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPlatenseFAS
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Under 2.5
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Under 3.5
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Primera Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Inter7430152.14
2FAS7412131.86
3Isidro Metapán7412131.86
4Firpo6321111.83
6Platense723291.29
7Atletico Balboa723291.29
8Alianza622281.33
9Cacahuatique714271.00
10Águila713360.86
12Inca Aruba702520.29