Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Águila
Streaki - Águila
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Águila — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Águila — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Águila — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Águila — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Águila — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Águila — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Fuerte San Francisco
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Fuerte San Francisco — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Fuerte San Francisco — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Fuerte San Francisco — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Fuerte San Francisco — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Fuerte San Francisco — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Águila
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Águila — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Águila — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Águila — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Águila — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Fuerte San Francisco
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Fuerte San Francisco — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fuerte San Francisco — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fuerte San Francisco — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Águila jest o 133% lepsza niż Fuerte San Francisco pod względem odsetku wygranych meczów.
| Águila | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 1.60 | 2.10 |
Strzelone | 1.20 | 0.90 | 1.05 |
Stracone | 1.40 | 0.70 | 1.05 |
BTTS % | 60% | 20% | 40% |
Czyste konto % | 20% | 60% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
| Fuerte San Francisco | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 20% | 15% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 2.60 | 2.20 |
Strzelone | 0.60 | 1.00 | 0.80 |
Stracone | 1.20 | 1.60 | 1.40 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 50% | 40% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 23.08.2026Lvs FAS0-1
- 15.08.2026Lvs Atletico Balboa2-4
- 08.08.2026Lvs Isidro Metapán1-2
- 02.08.2026Dvs Cacahuatique2-2
- 31.07.2026Dvs Inter0-0
- 26.07.2026Dvs Firpo1-1
- 24.05.2026Lvs FAS0-3
- 17.05.2026Wvs Firpo1-0
- 13.05.2026Lvs Firpo1-2
- 10.05.2026Wvs Alianza2-0
- 23.08.2026Lvs Atletico Balboa0-1
- 15.08.2026Wvs Isidro Metapán1-0
- 09.08.2026Dvs Cacahuatique0-0
- 01.08.2026Dvs Inter2-2
- 30.07.2026Lvs Firpo0-4
- 26.07.2026Dvs Platense1-1
- 01.05.2026Lvs Alianza0-1
- 26.04.2026Wvs Isidro Metapán3-1
- 19.04.2026Lvs Zacatecoluca0-1
- 15.04.2026Dvs Platense1-1
Progi bramkowe
| Águila | Fuerte San Francisco | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| Águila | Fuerte San Francisco | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| Águila | Fuerte San Francisco | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Águila | Fuerte San Francisco | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 65% (26/40) | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

