Football Stats
Herb Mantova
MantovaŚr. pkt/mecz 1.65
Włochy / Serie B30 sierpnia 2026 19:00
Herb Empoli
EmpoliŚr. pkt/mecz 0.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Mantova

1W — Mantova1D1W — Empoli

Streaki - Mantova

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mantova — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Mantova — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Mantova — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Mantova — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Mantova — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Mantova — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Mantova — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Mantova — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Mantova — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Mantova — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Mantova — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Mantova — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Mantova — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Mantova — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Empoli

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Empoli — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Empoli — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Empoli — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Empoli — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Empoli — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Empoli — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Empoli — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Empoli — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Empoli — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Empoli — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Empoli — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Empoli — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Empoli — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Empoli — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Empoli — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Empoli — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Empoli — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)

Serie - Mantova

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mantova — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Mantova — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Mantova — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mantova — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mantova — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mantova — poniżej 5.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Mantova — poniżej 5.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Mantova — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Empoli

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Empoli — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Empoli — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Empoli — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Empoli — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Empoli — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Empoli — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Empoli — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Empoli — poniżej 5.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Empoli — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Empoli — poniżej 5.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Empoli — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb MantovaMantova31Herb EmpoliEmpoli
14.03Herb EmpoliEmpoli22Herb MantovaMantova
21.12Herb MantovaMantova01Herb EmpoliEmpoli

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Mantova jest o 233% lepsza niż Empoli pod względem odsetku wygranych meczów.

MantovaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
3.00
2.80
2.90
Strzelone
1.70
1.30
1.50
Stracone
1.30
1.50
1.40
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
54%
53%
54%
Śr. strzały/mecz
13.50
12.10
12.80
Śr. faule/mecz
16.70
14.40
15.55
EmpoliDomWyjazdOgółem
Win %
30%
0%
15%
Śr. goli/mecz
2.20
2.90
2.55
Strzelone
1.20
1.10
1.15
Stracone
1.00
1.80
1.40
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
55%
42%
48%
Śr. strzały/mecz
16.00
10.40
13.20
Śr. faule/mecz
14.40
17.90
16.15

Ostatnie 10 meczów

Mantova jest o +55% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Mantova u siebie
1.10 gola/mecz
Empoli na wyjeździe

Progi bramkowe

MantovaEmpoli
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Empoli notuje o 12% wyższy wynik niż Mantova pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemMantovaEmpoli
Match Corners AVG
9.60 (40/40)
9.05 (20/20)
10.15 (20/20)
Over 6.5 Corners
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
78% (31/40)
65% (13/20)
90% (18/20)
Over 8.5 Corners
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Over 9.5 Corners
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 11.5 Corners
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 13.5 Corners
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemMantovaEmpoli
Corners Earned Match
4.85
4.25
5.45
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
50% (10/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Corners Earned
194
85
109

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Mantova notuje o 25% wyższy wynik niż Empoli pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemMantovaEmpoli
Match Cards AVG
4.55 (40/40)
5.05 (20/20)
4.05 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
25% (5/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Total Cards
182
101
81
Highest in a Match
11
11
6
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Mantova jest o 87% lepsza niż Empoli pod względem strzałów na mecz.

OgółemMantovaEmpoli
Strzały / mecz
10.75
14.00
7.50
Strzały celne / mecz
5.00
6.50
3.50
Strzały niecelne / mecz
4.00
5.00
3.00
Skuteczność strzałów
16.3%
17.9%
13.3%
Strzały na gola
6.14
5.60
7.50
Strzały celne na gola
2.86
2.60
3.50
Strzały Over 10.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały Over 11.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały Over 12.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały Over 13.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały Over 14.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 4.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 5.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Empoli notuje o 200% wyższy wynik niż Mantova pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemMantovaEmpoli
Match Offsides AVG
1.75
1.50
2.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Team Offsides AVG
1.00
0.50
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Mantova jest o 73% lepsza niż Empoli pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemMantovaEmpoli
xG (For)
0.97
1.23
0.71
xGA (Against)
0.73
0.66
0.80
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMantovaEmpoli
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Under 2.5
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Under 3.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Modena220063.00
2Mantova220063.00
3Palermo220063.00
4Ascoli211042.00
5Cesena211042.00
6Padova211042.00
7Sudtirol211042.00
8Avellino210131.50
9Arezzo210131.50
10Pisa210131.50
11Empoli210131.50
12Vicenza Virtus210131.50
13Juve Stabia210110.50
14Sampdoria201110.50
15Hellas Verona201110.50
16Benevento201110.50
17Carrarese201110.50
18Catanzaro200200.00
19Virtus Entella200200.00
20Cremonese200200.00