Football Stats
Herb Juve Stabia
Juve StabiaŚr. pkt/mecz 1.15
Włochy / Serie B18 września 2026 20:30
Herb Cesena
CesenaŚr. pkt/mecz 0.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Juve Stabia

3W — Juve Stabia1D0W — Cesena

Streaki - Juve Stabia

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Juve Stabia — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Juve Stabia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Juve Stabia — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Juve Stabia — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Juve Stabia — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Juve Stabia — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Juve Stabia — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Juve Stabia — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Juve Stabia — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Juve Stabia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Juve Stabia — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Juve Stabia — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Juve Stabia — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Juve Stabia — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Juve Stabia — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Cesena

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cesena — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cesena — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cesena — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cesena — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cesena — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cesena — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Cesena — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Cesena — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Cesena — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Cesena — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Cesena — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Cesena — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Cesena — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Cesena — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Cesena — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Cesena — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Juve Stabia

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Juve Stabia — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Juve Stabia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Juve Stabia — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Juve Stabia — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Juve Stabia — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Juve Stabia — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Juve Stabia — poniżej 12.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Juve Stabia — powyżej 3.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Juve Stabia — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Juve Stabia — powyżej 3.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Juve Stabia — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Juve Stabia — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 16 meczach z rzędu

Serie - Cesena

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cesena — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cesena — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cesena — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Cesena — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cesena — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cesena — powyżej 7.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Cesena — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cesena — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cesena — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cesena — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
11.04Herb Juve StabiaJuve Stabia20Herb CesenaCesena
20.12Herb CesenaCesena11Herb Juve StabiaJuve Stabia
30.03Herb CesenaCesena12Herb Juve StabiaJuve Stabia
22.12Herb Juve StabiaJuve Stabia10Herb CesenaCesena

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Juve Stabia jest o 67% lepsza niż Cesena pod względem odsetku wygranych meczów.

Juve StabiaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.70
2.70
2.70
Strzelone
1.50
1.00
1.25
Stracone
1.20
1.70
1.45
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
56%
49%
52%
Śr. strzały/mecz
14.80
10.10
12.45
Śr. faule/mecz
13.70
11.80
12.75
CesenaDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
3.40
2.30
2.85
Strzelone
1.50
0.50
1.00
Stracone
1.90
1.80
1.85
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
Posiadanie piłki
49%
49%
49%
Śr. strzały/mecz
15.50
10.40
12.95
Śr. faule/mecz
14.00
13.00
13.50

Ostatnie 10 meczów

Juve Stabia jest o +200% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Juve Stabia u siebie
0.50 gola/mecz
Cesena na wyjeździe

Progi bramkowe

Juve StabiaCesena
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Cesena notuje o 11% wyższy wynik niż Juve Stabia pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemJuve StabiaCesena
Match Corners AVG
9.47 (40/40)
9.00 (20/20)
9.95 (20/20)
Over 6.5 Corners
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
70% (28/40)
55% (11/20)
85% (17/20)
Over 8.5 Corners
55% (22/40)
45% (9/20)
65% (13/20)
Over 9.5 Corners
43% (17/40)
30% (6/20)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemJuve StabiaCesena
Corners Earned Match
4.30
4.55
4.05
More Corners Than Opponent
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Corners Earned
172
91
81

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Juve Stabia notuje o 32% wyższy wynik niż Cesena pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemJuve StabiaCesena
Match Cards AVG
4.30 (40/40)
4.90 (20/20)
3.70 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
55% (11/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Total Cards
172
98
74
Highest in a Match
11
11
6
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Juve Stabia jest o 114% lepsza niż Cesena pod względem strzałów na mecz.

OgółemJuve StabiaCesena
Strzały / mecz
11.00
15.00
7.00
Strzały celne / mecz
3.50
4.50
2.50
Strzały niecelne / mecz
4.25
6.00
2.50
Skuteczność strzałów
11.4%
6.7%
21.4%
Strzały na gola
8.80
15.00
4.67
Strzały celne na gola
2.80
4.50
1.67
Strzały Over 10.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały Over 11.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały Over 12.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały Over 13.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały Over 14.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 4.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Juve Stabia notuje o 250% wyższy wynik niż Cesena pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemJuve StabiaCesena
Match Offsides AVG
3.75
4.50
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Team Offsides AVG
2.25
3.50
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Juve Stabia jest o 21% lepsza niż Cesena pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemJuve StabiaCesena
xG (For)
0.95
1.04
0.86
xGA (Against)
1.01
1.18
0.85
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemJuve StabiaCesena
Under 0.5
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Under 1.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 2.5
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Under 3.5
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Modena220063.00
2Mantova220063.00
3Palermo220063.00
4Ascoli211042.00
5Cesena211042.00
6Padova211042.00
7Sudtirol211042.00
8Avellino210131.50
9Arezzo210131.50
10Pisa210131.50
11Empoli210131.50
12Vicenza Virtus210131.50
13Juve Stabia210110.50
14Sampdoria201110.50
15Hellas Verona201110.50
16Benevento201110.50
17Carrarese201110.50
18Catanzaro200200.00
19Virtus Entella200200.00
20Cremonese200200.00