Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Araz
Streaki - Araz
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Araz — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Araz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Araz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Araz — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- Araz — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
Streaki - Sabah FA
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sabah FA — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sabah FA — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sabah FA — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sabah FA — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sabah FA — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sabah FA — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sabah FA — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sabah FA — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sabah FA — powyżej 29.5 punktów kartkowych (5/5, 100%)
- Sabah FA — powyżej 2.5 kartek (5/5, 100%)
- Sabah FA — powyżej 2.5 kartek łącznie (5/5, 100%)
- Sabah FA — poniżej 49.5 punktów kartkowych (4/5, 80%)
- Sabah FA — poniżej 11.5 rożnych (4/5, 80%)
- Sabah FA — poniżej 4.5 kartek (4/5, 80%)
- Sabah FA — poniżej 4.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
- Sabah FA — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (4/5, 80%)
- Sabah FA — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
- Sabah FA — powyżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
- Sabah FA — poniżej 4.5 spalonych (3/4, 75%)
Serie - Araz
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Serie - Sabah FA
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sabah FA — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Sabah FA — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sabah FA — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Sabah FA — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sabah FA — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Sabah FA — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sabah FA — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sabah FA — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sabah FA — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sabah FA — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sabah FA jest o 117% lepsza niż Araz pod względem odsetku wygranych meczów.
| Araz | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 3.70 | 3.15 |
Strzelone | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
Stracone | 1.60 | 2.70 | 2.15 |
BTTS % | 30% | 60% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 50% | 20% | 35% |
| Sabah FA | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 60% | 65% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.00 | 2.85 |
Strzelone | 1.90 | 1.90 | 1.90 |
Stracone | 0.80 | 1.10 | 0.95 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 0% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 23.08.2026Lvs Neftchi Baku0-5
- 15.08.2026Dvs Imisli FK0-0
- 23.05.2026Wvs Zira3-2
- 15.05.2026Wvs Kapaz2-0
- 09.05.2026Lvs Sumqayıt1-2
- 02.05.2026Lvs Imisli FK0-1
- 25.04.2026Dvs Qabala1-1
- 17.04.2026Lvs Turan0-3
- 11.04.2026Lvs Neftchi Baku1-2
- 07.04.2026Lvs Sabah FA2-4
- 25.08.2026Wvs Hapoel Beer Sheva3-2
- 19.08.2026Lvs Hapoel Beer Sheva1-2
- 15.08.2026Wvs Kapaz2-0
- 11.08.2026Wvs Aarhus4-0
- 05.08.2026Lvs Aarhus1-2
- 28.07.2026Wvs KuPS2-0
- 21.07.2026Wvs KuPS1-0
- 14.07.2026Wvs The New Saints2-1
- 07.07.2026Wvs The New Saints2-0
- 28.06.2026Dvs Ferencvarosi TC1-1
Progi bramkowe
| Araz | Sabah FA | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
| Araz | Sabah FA | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
| Araz | Sabah FA | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Araz | Sabah FA | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.40 (5/40) | — | 9.40 (5/20) |
Over 6.5 Corners | 60% (3/5) | — | 60% (3/5) |
Over 7.5 Corners | 60% (3/5) | — | 60% (3/5) |
Over 8.5 Corners | 60% (3/5) | — | 60% (3/5) |
Over 9.5 Corners | 60% (3/5) | — | 60% (3/5) |
Over 10.5 Corners | 60% (3/5) | — | 60% (3/5) |
Over 11.5 Corners | 20% (1/5) | — | 20% (1/5) |
Over 12.5 Corners | 20% (1/5) | — | 20% (1/5) |
Over 13.5 Corners | 20% (1/5) | — | 20% (1/5) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/5) | — | 0% (0/5) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Araz | Sabah FA | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.60 | — | 5.60 |
More Corners Than Opponent | 40% (2/5) | — | 40% (2/5) |
Over 2.5 Corners Earned | 80% (4/5) | — | 80% (4/5) |
Over 3.5 Corners Earned | 60% (3/5) | — | 60% (3/5) |
Over 4.5 Corners Earned | 60% (3/5) | — | 60% (3/5) |
Over 5.5 Corners Earned | 40% (2/5) | — | 40% (2/5) |
Over 6.5 Corners Earned | 40% (2/5) | — | 40% (2/5) |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (1/5) | — | 20% (1/5) |
Over 8.5 Corners Earned | 20% (1/5) | — | 20% (1/5) |
Corners Earned | 28 | — | 28 |
| Ogółem | Araz | Sabah FA | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.80 | — | 3.80 |
More Corners Than Opponent | 40% (2/5) | — | 40% (2/5) |
Over 2.5 Corners Against | 100% (5/5) | — | 100% (5/5) |
Over 3.5 Corners Against | 40% (2/5) | — | 40% (2/5) |
Over 4.5 Corners Against | 20% (1/5) | — | 20% (1/5) |
Over 5.5 Corners Against | 20% (1/5) | — | 20% (1/5) |
Over 6.5 Corners Against | 0% (0/5) | — | 0% (0/5) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/5) | — | 0% (0/5) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/5) | — | 0% (0/5) |
Corners Against | 19 | — | 19 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Araz | Sabah FA | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.20 (5/5) | — | 4.20 (5/5) |
Over 0.5 Cards | 100% (5/5) | — | 100% (5/5) |
Over 1.5 Cards | 100% (5/5) | — | 100% (5/5) |
Over 2.5 Cards | 100% (5/5) | — | 100% (5/5) |
Over 3.5 Cards | 40% (2/5) | — | 40% (2/5) |
Over 4.5 Cards | 20% (1/5) | — | 20% (1/5) |
Over 5.5 Cards | 20% (1/5) | — | 20% (1/5) |
Over 6.5 Cards | 20% (1/5) | — | 20% (1/5) |
Over 7.5 Cards | 20% (1/5) | — | 20% (1/5) |
Total Cards | 21 | — | 21 |
Highest in a Match | 8 | — | 8 |
Lowest in a Match | 3 | — | 3 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Araz | Sabah FA | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |

