Football Stats
Herb Aarhus
Flaga WorldAarhus
10. miejsce w tabeli Superliga
Dania / SuperligaSezon 2026/27

2026/27 Aarhus — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W0
R2
P0
Gz3
Gs3
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W0
R1
P2
Gz4
Gs6
RB-2
Śr. pkt0.33
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W0
R3
P2
Gz7
Gs9
RB-2
Śr. pkt0.60
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Aarhus — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Aarhus — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Aarhus — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Aarhus — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Aarhus — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Aarhus — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Aarhus — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Aarhus — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Aarhus — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Aarhus — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Aarhus — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Aarhus — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Aarhus — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Aarhus — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Aarhus — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Aarhus — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — powyżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Randers FC21Herb AarhusAarhus
27.08Herb AarhusAarhus13Benfica
23.08Herb AarhusAarhus22Odense
20.08Benfica31Herb AarhusAarhus
14.08Viborg21Herb AarhusAarhus
11.08Sabah FA40Herb AarhusAarhus
05.08Herb AarhusAarhus21Sabah FA
01.08Lyngby22Herb AarhusAarhus
29.07Lech Poznan03Herb AarhusAarhus
25.07Herb AarhusAarhus11Brondby

Aarhus — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 33% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
1.20
1.90
3.10
Strzelone
0.50
1.10
1.60
Stracone
0.70
0.80
1.50
BTTS %
20%
60%
40%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
70%
20%
45%
Posiadanie piłki
56%
Śr. strzały/mecz
17.00
Śr. faule/mecz
10.30
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
1.70
1.40
3.10
Strzelone
1.00
0.40
1.40
Stracone
0.70
1.00
1.70
BTTS %
30%
10%
20%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
20%
70%
45%
Posiadanie piłki
45%
Śr. strzały/mecz
13.22
Śr. faule/mecz
13.10

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 40% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
18.20
22.00
15.67
Strzały celne / mecz
4.80
4.00
5.33
Strzały niecelne / mecz
6.80
10.00
4.67
Skuteczność strzałów
7.7%
6.8%
8.5%
Strzały na gola
13.00
14.67
11.75
Strzały celne na gola
3.43
2.67
4.00
Strzały Over 10.5
80% (4/5)
100% (2/2)
67% (2/3)
Strzały Over 11.5
80% (4/5)
100% (2/2)
67% (2/3)
Strzały Over 12.5
80% (4/5)
100% (2/2)
67% (2/3)
Strzały Over 13.5
60% (3/5)
50% (1/2)
67% (2/3)
Strzały Over 14.5
60% (3/5)
50% (1/2)
67% (2/3)
Strzały celne Over 3.5
60% (3/5)
50% (1/2)
67% (2/3)
Strzały celne Over 4.5
60% (3/5)
50% (1/2)
67% (2/3)
Strzały celne Over 5.5
40% (2/5)
0% (0/2)
67% (2/3)
Strzały celne Over 6.5
20% (1/5)
0% (0/2)
33% (1/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 300% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
2.20
1.50
2.67
Match Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
80% (4/5)
50% (1/2)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
40% (2/5)
0% (0/2)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/5)
0% (0/2)
0% (0/3)
Team Offsides AVG
1.40
0.50
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
80% (4/5)
50% (1/2)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
40% (2/5)
0% (0/2)
67% (2/3)
Team Offsides Over 2.5 %
20% (1/5)
0% (0/2)
33% (1/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.70
1.75
1.67
xGA (Against)
1.27
0.86
1.54
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 2.5
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Under 3.5
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Under 4.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 14% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
60% (6/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.90 (20/20)
10.00 (10/10)
9.80 (10/10)
Over 6.5 Corners
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 7.5 Corners
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 8.5 Corners
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 9.5 Corners
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 10.5 Corners
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 11.5 Corners
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 12.5 Corners
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 13.5 Corners
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 14.5 Corners
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.30
6.70
3.90
More Corners Than Opponent
55% (11/20)
80% (8/10)
30% (3/10)
Over 2.5 Corners Earned
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Corners Earned
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Corners Earned
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Corners Earned
35% (7/20)
60% (6/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Corners Earned
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Corners Earned
106
67
39

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 13% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.15 (20/20)
4.40 (10/10)
3.90 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Cards
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
83
44
39
Highest in a Match
7
7
6
Lowest in a Match
1
2
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Aarhus

Wynik meczu

2-2
2 (40%)
1-2
2 (40%)
1-1
1 (20%)

Wynik do przerwy

0-0
1 (20%)
1-0
1 (20%)
1-1
1 (20%)
1-2
1 (20%)
0-2
1 (20%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Aarhus

Liczba goli w meczu

4
2 (40%)
3
2 (40%)
2
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

2
2 (40%)
0
1 (20%)
1
1 (20%)
3
1 (20%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Superliga.

Superliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Nordsjaelland5410132.60
2Viborg6411132.17
3Brondby6411132.17
4FC Copenhagen5401122.40
5FC Midtjylland5320112.20
6AC Horsens621371.17
7Randers FC621371.17
8Odense612350.83
9Silkeborg612350.83
10Aarhus503230.60
11Lyngby603330.50
12Sonderjyske601510.17