Football Stats
Herb Vukovar
VukovarŚr. pkt/mecz 0.85
Chorwacja / Cup25 sierpnia 2026 16:30
Radnički DaljŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Vukovar

1W — Vukovar0D0W — Radnički Dalj

Streaki - Vukovar

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vukovar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Vukovar — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Vukovar — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Vukovar — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Vukovar — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Vukovar — poniżej 6.5 kartek (9/10, 90%)
  • Vukovar — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Vukovar — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Vukovar — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Vukovar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Vukovar — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Vukovar — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Vukovar — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Vukovar — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Radnički Dalj

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Radnički Dalj — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Radnički Dalj — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Radnički Dalj — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Radnički Dalj — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Radnički Dalj — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Radnički Dalj — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Vukovar

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vukovar — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vukovar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vukovar — nie wygrywa 1. połowę w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Vukovar — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Vukovar — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vukovar — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vukovar — poniżej 11.5 rożnych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Vukovar — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vukovar — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vukovar — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Radnički Dalj

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.08Herb VukovarVukovar41Radnički Dalj

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Radnički Dalj jest o 100% lepsza niż Vukovar pod względem odsetku wygranych meczów.

VukovarDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
3.10
3.20
3.15
Strzelone
1.10
1.00
1.05
Stracone
2.00
2.20
2.10
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
46%
43%
45%
Śr. strzały/mecz
10.90
8.22
9.63
Śr. faule/mecz
14.60
12.78
13.74
Radnički DaljDomWyjazdOgółem
Win %
70%
10%
40%
Śr. goli/mecz
3.10
2.10
2.60
Strzelone
2.30
0.40
1.35
Stracone
0.80
1.70
1.25
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
30%
60%
45%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Vukovar jest o +175% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Vukovar u siebie
0.40 gola/mecz
Radnički Dalj na wyjeździe

Progi bramkowe

VukovarRadnički Dalj
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 3.5
40% (4/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemVukovarRadnički Dalj
Match Corners AVG
8.16 (19/40)
8.16 (19/20)
Over 6.5 Corners
74% (14/19)
74% (14/19)
Over 7.5 Corners
74% (14/19)
74% (14/19)
Over 8.5 Corners
53% (10/19)
53% (10/19)
Over 9.5 Corners
32% (6/19)
32% (6/19)
Over 10.5 Corners
21% (4/19)
21% (4/19)
Over 11.5 Corners
5% (1/19)
5% (1/19)
Over 12.5 Corners
0% (0/19)
0% (0/19)
Over 13.5 Corners
0% (0/19)
0% (0/19)
Over 14.5 Corners
0% (0/19)
0% (0/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemVukovarRadnički Dalj
Corners Earned Match
3.30
3.30
More Corners Than Opponent
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 4.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
66
66

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemVukovarRadnički Dalj
Match Cards AVG
4.55 (20/20)
4.55 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
91
91
Highest in a Match
13
13
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVukovarRadnički Dalj
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 2.5
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Under 3.5
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Cup — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Vukovar18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Radnički Dalj18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Chorwacja, realne dane wkrótce.