Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Ararat-Armenia II
Streaki - Ararat-Armenia II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ararat-Armenia II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Ararat-Armenia II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Ararat-Armenia II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Ararat-Armenia II — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Ararat-Armenia II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Ararat-Armenia II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - BKMA II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- BKMA II — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
- BKMA II — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- BKMA II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- BKMA II — wygrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- BKMA II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- BKMA II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- BKMA II — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- BKMA II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Ararat-Armenia II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ararat-Armenia II — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ararat-Armenia II — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ararat-Armenia II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Ararat-Armenia II — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ararat-Armenia II — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - BKMA II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 BKMA II — jest niepokonany w 10 meczach z rzędu
- 🔥 BKMA II — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 BKMA II — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 BKMA II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 BKMA II — wygrywa 2. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 BKMA II — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 BKMA II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. BKMA II jest o 300% lepsza niż Ararat-Armenia II pod względem odsetku wygranych meczów.
| Ararat-Armenia II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 3.90 | 3.20 | 3.55 |
Strzelone | 1.80 | 1.30 | 1.55 |
Stracone | 2.10 | 1.90 | 2.00 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
| BKMA II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 80% | 80% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.90 | 2.85 |
Strzelone | 2.50 | 2.00 | 2.25 |
Stracone | 0.30 | 0.90 | 0.60 |
BTTS % | 20% | 60% | 40% |
Czyste konto % | 70% | 40% | 55% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 04.08.2026Lvs Pyunik II0-1
- 25.05.2026Lvs Hayq3-4
- 20.05.2026Lvs Araks Ararat2-3
- 15.05.2026Wvs Ararat II3-0
- 05.05.2026Lvs Sardarapat2-4
- 28.04.2026Lvs Pyunik II1-3
- 22.04.2026Dvs Lernayin Artsakh1-1
- 13.04.2026Lvs BKMA II1-2
- 07.04.2026Wvs Noah II5-1
- 31.03.2026Dvs Shirak II1-1
- 03.08.2026Wvs Lernayin Artsakh4-0
- 27.05.2026Dvs Shirak II3-3
- 20.05.2026Wvs Banants II3-0
- 15.05.2026Wvs Van II2-0
- 11.05.2026Wvs Ararat II4-0
- 05.05.2026Dvs Bentonit Ijevan1-1
- 30.04.2026Wvs Araks Ararat1-0
- 26.04.2026Wvs Syunik2-1
- 22.04.2026Wvs Andranik2-0
- 13.04.2026Wvs Ararat-Armenia II2-1
Progi bramkowe
| Ararat-Armenia II | BKMA II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
| Ararat-Armenia II | BKMA II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
| Ararat-Armenia II | BKMA II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ararat-Armenia II | BKMA II | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |

