Football Stats
Herb Querétaro W
Querétaro WŚr. pkt/mecz 0.40
Meksyk / Liga MX Femenil9 sierpnia 2026 01:00
Herb Santos Laguna W
Santos Laguna WŚr. pkt/mecz 0.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Querétaro W

Streaki - Querétaro W

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Querétaro W — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Querétaro W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Querétaro W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Querétaro W — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Querétaro W — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Querétaro W — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Querétaro W — przegrywa 2. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Santos Laguna W

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Santos Laguna W — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Santos Laguna W — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Santos Laguna W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Santos Laguna W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Santos Laguna W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)

Serie - Querétaro W

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Querétaro W — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Querétaro W — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Querétaro W — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Querétaro W — nie wygrywa 1. połowę w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Querétaro W — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Querétaro W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Querétaro W — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Santos Laguna W

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Santos Laguna W — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Santos Laguna W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Santos Laguna W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.08Herb Querétaro WQuerétaro W12Herb Santos Laguna WSantos Laguna W
25.04Herb Santos Laguna WSantos Laguna W30Herb Querétaro WQuerétaro W
11.07Herb Querétaro WQuerétaro W11Herb Santos Laguna WSantos Laguna W
05.03Herb Querétaro WQuerétaro W30Herb Santos Laguna WSantos Laguna W
07.09Herb Santos Laguna WSantos Laguna W02Herb Querétaro WQuerétaro W
19.03Herb Querétaro WQuerétaro W21Herb Santos Laguna WSantos Laguna W
12.08Herb Santos Laguna WSantos Laguna W13Herb Querétaro WQuerétaro W
28.01Herb Querétaro WQuerétaro W00Herb Santos Laguna WSantos Laguna W
11.07Herb Santos Laguna WSantos Laguna W43Herb Querétaro WQuerétaro W
01.03Herb Santos Laguna WSantos Laguna W01Herb Querétaro WQuerétaro W

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Querétaro WDomWyjazdOgółem
Win %
20%
0%
10%
Śr. goli/mecz
3.10
3.60
3.35
Strzelone
0.90
0.50
0.70
Stracone
2.20
3.10
2.65
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Santos Laguna WDomWyjazdOgółem
Win %
10%
10%
10%
Śr. goli/mecz
2.80
2.70
2.75
Strzelone
0.90
0.70
0.80
Stracone
1.90
2.00
1.95
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
40%
40%
40%

Ostatnie 10 meczów

Querétaro W jest o +29% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Querétaro W u siebie
0.70 gola/mecz
Santos Laguna W na wyjeździe

Progi bramkowe

Querétaro WSantos Laguna W
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemQuerétaro WSantos Laguna W
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Under 3.5
63% (25/40)
50% (10/20)
75% (15/20)
Under 4.5
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Liga MX Femenil — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1América W5500153.00
2Tigres UANL W5500153.00
3Toluca W5410132.60
4Monterrey W5401122.40
6Pumas UNAM W530291.80
7Guadalajara W530291.80
8Juárez W530291.80
9Pachuca W521271.40
10León W520361.20
11Santos Laguna W520361.20
12Cruz Azul W520361.20
13Atlas W512251.00
14Tijuana W510430.60
15Atlante W510430.60
16Querétaro W510430.60
17Puebla W510430.60
18Necaxa W500500.00