Football Stats
Herb Cruz Azul W
Cruz Azul WŚr. pkt/mecz 1.70
Meksyk / Liga MX Femenil23 sierpnia 2026 02:00
Herb Tigres UANL W
Tigres UANL WŚr. pkt/mecz 2.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Cruz Azul W

0W — Cruz Azul W2D8W — Tigres UANL W

Streaki - Cruz Azul W

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cruz Azul W — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Cruz Azul W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Cruz Azul W — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Cruz Azul W — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Cruz Azul W — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Cruz Azul W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Cruz Azul W — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Cruz Azul W — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Tigres UANL W

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tigres UANL W — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tigres UANL W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tigres UANL W — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tigres UANL W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tigres UANL W — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tigres UANL W — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tigres UANL W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Serie - Cruz Azul W

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cruz Azul W — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruz Azul W — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruz Azul W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruz Azul W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu

Serie - Tigres UANL W

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tigres UANL W — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tigres UANL W — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tigres UANL W — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tigres UANL W — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tigres UANL W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb Cruz Azul WCruz Azul W03Herb Tigres UANL WTigres UANL W
06.02Herb Tigres UANL WTigres UANL W42Herb Cruz Azul WCruz Azul W
16.11Herb Tigres UANL WTigres UANL W21Herb Cruz Azul WCruz Azul W
14.11Herb Cruz Azul WCruz Azul W11Herb Tigres UANL WTigres UANL W
01.11Herb Cruz Azul WCruz Azul W22Herb Tigres UANL WTigres UANL W
05.02Herb Cruz Azul WCruz Azul W12Herb Tigres UANL WTigres UANL W
27.09Herb Tigres UANL WTigres UANL W20Herb Cruz Azul WCruz Azul W
01.02Herb Cruz Azul WCruz Azul W12Herb Tigres UANL WTigres UANL W
13.10Herb Tigres UANL WTigres UANL W10Herb Cruz Azul WCruz Azul W
31.03Herb Tigres UANL WTigres UANL W10Herb Cruz Azul WCruz Azul W

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Tigres UANL W jest o 20% lepsza niż Cruz Azul W pod względem odsetku wygranych meczów.

Cruz Azul WDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
2.80
4.80
3.80
Strzelone
2.10
1.90
2.00
Stracone
0.70
2.90
1.80
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Tigres UANL WDomWyjazdOgółem
Win %
60%
60%
60%
Śr. goli/mecz
3.90
2.40
3.15
Strzelone
3.00
1.70
2.35
Stracone
0.90
0.70
0.80
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
20%
10%
15%

Ostatnie 10 meczów

Cruz Azul W jest o +24% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.10 gola/mecz
Cruz Azul W u siebie
1.70 gola/mecz
Tigres UANL W na wyjeździe

Progi bramkowe

Cruz Azul WTigres UANL W
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
40% (4/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCruz Azul WTigres UANL W
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 2.5
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Under 3.5
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Liga MX Femenil — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1América W5500153.00
2Tigres UANL W5500153.00
3Toluca W5410132.60
4Monterrey W5401122.40
6Pumas UNAM W530291.80
7Guadalajara W530291.80
8Juárez W530291.80
9Pachuca W521271.40
10León W520361.20
11Santos Laguna W520361.20
12Cruz Azul W520361.20
13Atlas W512251.00
14Tijuana W510430.60
15Atlante W510430.60
16Querétaro W510430.60
17Puebla W510430.60
18Necaxa W500500.00