Football Stats
Herb Atlético San Luis W
Atlético San Luis WŚr. pkt/mecz 1.35
Meksyk / Liga MX Femenil31 sierpnia 2026 01:00
Herb Atlas W
Atlas WŚr. pkt/mecz 0.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Atlético San Luis W

Streaki - Atlético San Luis W

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atlético San Luis W — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Atlético San Luis W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Atlético San Luis W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)

Streaki - Atlas W

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atlas W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Atlas W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Atlas W — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Atlas W — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Atlas W — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atlas W — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atlas W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atlas W — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)

Serie - Atlético San Luis W

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atlético San Luis W — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atlético San Luis W — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atlético San Luis W — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atlético San Luis W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atlético San Luis W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Serie - Atlas W

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atlas W — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atlas W — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Atlas W — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atlas W — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atlas W — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Atlas W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Atlas W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 32 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Atlético San Luis WAtlético San Luis W61Herb Atlas WAtlas W
31.01Herb Atlas WAtlas W22Herb Atlético San Luis WAtlético San Luis W
12.08Herb Atlético San Luis WAtlético San Luis W00Herb Atlas WAtlas W
30.03Herb Atlético San Luis WAtlético San Luis W04Herb Atlas WAtlas W
27.09Herb Atlas WAtlas W30Herb Atlético San Luis WAtlético San Luis W
18.03Herb Atlético San Luis WAtlético San Luis W00Herb Atlas WAtlas W
08.09Herb Atlas WAtlas W21Herb Atlético San Luis WAtlético San Luis W
29.01Herb Atlético San Luis WAtlético San Luis W51Herb Atlas WAtlas W
17.09Herb Atlas WAtlas W23Herb Atlético San Luis WAtlético San Luis W
12.02Herb Atlas WAtlas W11Herb Atlético San Luis WAtlético San Luis W

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Atlético San Luis W jest o 100% lepsza niż Atlas W pod względem odsetku wygranych meczów.

Atlético San Luis WDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
3.40
3.50
3.45
Strzelone
1.50
1.40
1.45
Stracone
1.90
2.10
2.00
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Atlas WDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
3.90
3.00
3.45
Strzelone
1.90
0.80
1.35
Stracone
2.00
2.20
2.10
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
10%
30%
20%

Ostatnie 10 meczów

Atlético San Luis W jest o +87% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Atlético San Luis W u siebie
0.80 gola/mecz
Atlas W na wyjeździe

Progi bramkowe

Atlético San Luis WAtlas W
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
90% (18/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAtlético San Luis WAtlas W
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 2.5
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Under 3.5
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Under 4.5
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Liga MX Femenil — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1América W5500153.00
2Tigres UANL W5500153.00
3Toluca W5410132.60
4Monterrey W5401122.40
6Pumas UNAM W530291.80
7Guadalajara W530291.80
8Juárez W530291.80
9Pachuca W521271.40
10León W520361.20
11Santos Laguna W520361.20
12Cruz Azul W520361.20
13Atlas W512251.00
14Tijuana W510430.60
15Atlante W510430.60
16Querétaro W510430.60
17Puebla W510430.60
18Necaxa W500500.00