Football Stats
Herb Pumas UNAM W
Pumas UNAM WŚr. pkt/mecz 1.35
Meksyk / Liga MX Femenil5 września 2026 05:00
Herb América W
América WŚr. pkt/mecz 2.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Pumas UNAM W

0W — Pumas UNAM W3D7W — América W

Streaki - Pumas UNAM W

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Pumas UNAM W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Pumas UNAM W — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Pumas UNAM W — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Pumas UNAM W — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Pumas UNAM W — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Pumas UNAM W — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Pumas UNAM W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Pumas UNAM W — więcej goli pada w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - América W

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • América W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • América W — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • América W — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • América W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • América W — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • América W — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • América W — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • América W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • América W — więcej goli pada w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • América W — wygrywa 2. połowę (14/20, 70%)

Serie - Pumas UNAM W

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Pumas UNAM W — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Pumas UNAM W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu

Serie - América W

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 América W — wygrywa w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 América W — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 América W — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 América W — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 América W — wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 América W — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 América W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 América W — jest niepokonany w 2. połowie w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 América W — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.02Herb América WAmérica W51Herb Pumas UNAM WPumas UNAM W
17.08Herb Pumas UNAM WPumas UNAM W23Herb América WAmérica W
15.02Herb Pumas UNAM WPumas UNAM W13Herb América WAmérica W
01.09Herb América WAmérica W22Herb Pumas UNAM WPumas UNAM W
23.04Herb América WAmérica W30Herb Pumas UNAM WPumas UNAM W
15.07Herb Pumas UNAM WPumas UNAM W25Herb América WAmérica W
15.04Herb Pumas UNAM WPumas UNAM W11Herb América WAmérica W
17.10Herb América WAmérica W61Herb Pumas UNAM WPumas UNAM W
15.01Herb Pumas UNAM WPumas UNAM W01Herb América WAmérica W
05.09Herb América WAmérica W22Herb Pumas UNAM WPumas UNAM W

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. América W jest o 113% lepsza niż Pumas UNAM W pod względem odsetku wygranych meczów.

Pumas UNAM WDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
3.40
3.60
3.50
Strzelone
2.10
1.20
1.65
Stracone
1.30
2.40
1.85
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
América WDomWyjazdOgółem
Win %
100%
70%
85%
Śr. goli/mecz
5.00
3.80
4.40
Strzelone
3.90
3.00
3.45
Stracone
1.10
0.80
0.95
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
0%
10%
5%

Ostatnie 10 meczów

América W jest o +43% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.10 gola/mecz
Pumas UNAM W u siebie
3.00 gola/mecz
América W na wyjeździe

Progi bramkowe

Pumas UNAM WAmérica W
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPumas UNAM WAmérica W
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 2.5
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Under 3.5
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Under 4.5
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Under 5.5
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Liga MX Femenil — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1América W5500153.00
2Tigres UANL W5500153.00
3Toluca W5410132.60
4Monterrey W5401122.40
6Pumas UNAM W530291.80
7Guadalajara W530291.80
8Juárez W530291.80
9Pachuca W521271.40
10León W520361.20
11Santos Laguna W520361.20
12Cruz Azul W520361.20
13Atlas W512251.00
14Tijuana W510430.60
15Atlante W510430.60
16Querétaro W510430.60
17Puebla W510430.60
18Necaxa W500500.00